تور کاپادوکیا

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد

خوش  آمدید(خوش گلدوز) به کاپادوکیه، سرزمین عجایب و شگفتی ها درست در مرکز ترکیه.
در تقابل بی نظیر شکوه هنری طبیعت و تدبیر بشر، کاپادوکیا یکی از مناطق نادری است که حداقل یک بار در طول زندگی باید به آن سفر کرد. با صخره های اوج گرفته، چشم انداز های مواج بی نظیر، مسیرهای قدم زنی باشکوه، شهرهای زیرزمینی اسرارآمیز و کلیساهای درون کوهستان، کاپادوکیا مقصدی تفریحی در ترکیه است که باید آن را دید.
به دلیل اینکه که فاصله  این شهر از استانبول یا ازمیر با هواپیما بیش از یک ساعت نیست، می توانید با خیال راحت آن را به برنامه سفری خود در ترکیه اضافه کنید.
کاپادوکیا کجاست؟
تاریخ غنی شهر به دوره هیتیت ها (بیش از 4000 سال) و به زمانی که جزئی از امپراطوری روم بود، برمی گردد و اکنون ناحیه پراکنده ای در مرکز ترکیه است که از غرب آکسارای، از شرق قیصریه و از جنوب نیغده آن را احاطه کرده است. کاپادوکیه مدرن شهری شگفت انگیز است که با دره ها تقاطع داشته و به صورت نقطه نقطه درون آن صخره هایی وجود دارد. هر سطح توقع و هر سبک مسافرتی که داشته باشید، غیرممکن است که ناامید به خانه بازگردید.
آژانس هواپیمایی قصرشیرین محل اقامت شما را در منطقه کاپادوکیه فراهم کرده است. ما تورهای سفارشی را پیشنهاد کرده و برنامه سفری را در کل ترکیه ترتیب می دهیم.
گورمه و منطقه کاپادوکیا به سادگی از کل ترکیه قابل دسترسی است. وقتی در اینجا هستید، به راحتی می توانید تمام اماکن مهم و جواهرات نهفته ای را که شهر به خاطر آن مشهور است، بازدید کنید. بهترین تصویر از کاپادوکیا وقتی به دست می آید که در یک بالون هوای گرم در بالای چشم انداز مواج به آرامی معلق شوید. در این شهر که در جهان به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای پرواز بالون های هوای گرم شناخته شده، می توانید در بالای باغ ها، بین صخره های دودکش دار و در بالای دره های تنگ و مواج سفر آرامی با بالون داشته باشید. یا اینکه می توانید همانند سیاحان اروپایی اولیه و کوچ نشینان سکائی، بر روی اسب سواری کرده و دره ها را بپیمایید. سفر به دره ها و دهکده های کاپادوکیا با پای پیاده هم آسان است. ما به شما تورهای پیاده روی آشنا به مسیر و همچنین تورهای روزانه (انفرادی و گروهی) برای بازدید از مناطق دیدنی منطقه پیشنهاد می کنیم.

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.0/5 based on 361488 reviews