تور  دهلی آگرا جیپور

تعداد تورها: 1
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

3شب دهلی و 2 شب آگرا و 2 شب جیپور (-2p.s)DEHAGRAJAY811 3شب دهلی و 2 شب آگرا و 2 شب جیپور (-2p.s)DEHAGRAJAY811 از 7,326,000 تومان
تور هند

3شب دهلی و 2 شب آگرا و 2 شب جیپور (-2p.s)DEHAGRAJAY811

اعتبار از1397/8/24 تا 1397/9/9

               30/11/2018   -   15/11/2018

جزییات بیشتر دریافت پکیج

دهلی
دهلی , پایتخت هند, دارای تاریخ غنی ست که با مساجد مسحور کننده ,قلعه ها وآثار تاریخی که از زمان مغول به جا مانده در جهان مطرح است , سرزندگی و زیبایی باغ های دهلی آرامشی که به دنبال آن هستید را به شما می بخشد. مسجد جامع دهلی , آرامگاه همایون ,معبد نیلوفر,قطب منار ,دروازه هند , معبد آکشار دام ,بازار چندی چوک و ... از جاذبه های دهلی است.
سیستم حمل و نقل در دهلی شامل اتوبوس,تاکسی بی سیم ,سه چرخه های موتوری و قطار های حومه شهر است.دهلی یکی از پیشرفته ترین سیستم های حمل و نقل جهان را دارد که بسیار سریع وراحت است. فرش و جواهرات,زیر انداز,سنگ های قیمتی و لباس های ابریشمی از جمله کالاهایی است که در دهلی می توان یافت.
فرودگاه بین‌المللی ایندیرا گاندی در دهلی می باشد.

تور دهلی آگرا جیپور


آگرا
آگرا شهری بزرگ بدون مرکز شهر است.تقریبا در هر گوشه ای از آن می توانید هرچیزی که به دنبال آن هستید را بیابید.اما چیزی که آگرا را به شهری مهم و ویژه تبدیل می کند تاج محل و ساختمان های منحصر به فرد آن می باشد که از زمان مغول ها به جا مانده است.در بازار صدر ,کافه ها ,رستوران ها و فروشگاه های صنایع دستی زیادی وجود دارد.بازار کیناری نیز از جمله بازارهای معروف آگراست.
تاج محل آرامگاهی بسیار زیبا و باشکوه واقع در نزدیکی رودخانه جمنا ست که آگرا را به یکی ازمحبوب ترین شهرهای هند در دنیا بدل کرده است.این بنای باشکوه و مجلل به دستور شاه جهان ,پنجمین امپراتور گورکانی هند , به وصیت همسرش ساخته شده است. معماری تاج محل آن را به یکی از پر جاذبه ترین میراث های جهانی برای گردشگران تبدیل کرده است.
از دیگر جاذبه های گردشگری آگرا قلعه لعل ( ارگ آگرا ),مقبره اعتمادالدوله ,سیکاندرا, مسجد جامع آگرا ست.
از فرودگاه دهلی تا آگرا 30 دقیقه فاصله است.
جیپور
پایتخت راجستان ,جیپور ,شهر صورتی دارای دیوارها و ساختمان های خاصی است که از خاک رس ساخته شده و به دلیل رنگی که به شهر بخشیده است به شهر صورتی معروف است.جیپور از شهر هایی است که اگر به تاریخ علاقه مند باشید از آن لذت خواهید برد.تور دهلی آگرا جیپور


جاذبه های جیپور:
هوا محل :
کاخی صورتی رنگ و با شکوه در جیپور است. هدف از ساخت اين كاخ برای آشنایی زنان شاهان و بانوان سلطنتی با زندگی روزمره مردم عامه کوچه و بازار از طریق پنجره هاي رو به خيابان بدون اینکه کسی بتواند آنها را مشاهده کند یا مزاحم آنها شود، بوده است .
جال محل :
جال محل یکی از زیباترین مکان های جیپور که در مرکز دریاچه ی ساگار شناور است و به معنای قصر آبی ست که گاهی به آن کاخ "واتر محل "نیز گفته می شود.اگر به عکاسی علاقه مند باشید جال محل یکی از بهترین سوژه ها برای دوربین شما خواهد بود.دیوارهای این مکان با شن و ماسه های رنگی پوشیده شده که در تضاد با رنگ آبی دریاچه زیبایی با شکوهی را به آن می بخشد.
جانتر مانتر ( :( Janter Manter
یکی از مکان های دیدنی جیپور جانتر مانتر است که یک رصد خانه در قرون وسطی بوده است,و در نوع خود از بهترین هاست.این مجوعه از سنگ های قدیمی و مرمر ساخته شده است.جانتر مانتر جیپور مجموعه ای از شکوه و زیبایی در شهری ارزشمند است.تور دهلی آگرا جیپور


قلعه آمبر:
یکی از بهترین جاذبه های جیپور قلعه آمبر است ,شهری رنگارنگ ,جادویی.قلعه آمبر در بالای کوه قرار گرفته وبرای بالا رفتن از کوه هم می توانید از جیپ رایگان استفاده کنید.هم می توان با فیل که 900 روییه هزینه دارد,بالا رفت,البته باید در صفی طولانی منتظر بمانید.معماری قلعه آمبر ترکیبی از معماری هندی وایرانی است.معماری ایرانی آن را از مسجد و محراب های آن و معماری هندی آن را می توان از گنبدهای کوچک آن شناخت.
فرودگاه جیپور
در فرودگاه بین المللی جیپور پروازی آسان و راحت خواهید داشت.در سال 2009 فرودگاه جیپور یکی از بهترین فرودگاه های هند شناخته شده است.


اخذ ویزای هند
تور آگرا - تور هند - تور دهلی - تور جیپور - تور ارزان دهلی - تور ارزان آگرا - تور ارزان جیپور - قیمت تور دهلی آگرا جیپور - تور لحظه آخری - تور دهلی آگرا جیپور

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.0/5 based on 32193 reviews

تورهای مرتبط به دهلی آگرا جیپور

تور دهلی آگرا جیپور