تور پاریس رم نوروز 97

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد

رم پایتخت ایتالیا بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر ایتالیاست . جمعیت رم بالغ بر 3 میلیون نفر است . رم علاوه بر معماری قدیمی ، ساختمان ها ، میادین و موزه های زیادی در خود دارد. رم از نظر اقتصادی یک شهر فعال است و مهمترین صنعت شهر رو عمدتا توریسم است و این صنعت توریسم است که باعث رونق بسیاری از صنایع دیگر شده است .
از دیگر صنایع مهم این شهر تولید لباس ، صنایع چاپ ، صنایع غذایی ، داروسازی صنایع غذایی و داروسازی و ... است. از سوی دیگر رم مرکز فیلمسازی ایتالیا ستپاریس

 پاریس شهر عشاق ، جایی که قدمت آثار تمدن و زندگی در آن به 4200 سال قبل از میلاد مسیح می رسد .پاریس در حال حاضر بزرگترین شهر اقتصادی اروپاست .
پاریس جز شناخته شده ترین مقاصد گردشگری اروپا و جهان به شمار میرود . به طوری که گفته می شود سالانه بالغ بر 45 میلیون نفر از آن دیدن می کنند .
پاریس از نظر زیبایی و سرسبزی ، سرسبزترین پایتخت اروپا شناخته شده و دلیل آن وجود حدود نیم میلیون درخت در این شهر است .
پاریس دارای آب و هوای اقیانوسی است و بارندگی در آن در تمام طول سال اتفاق می افتد .پاریس از نظر معماری طوری ساخته شده است که ساختمان ها و موسسات تجاری و وزارت خانه ها ی آن در حاشیه شهر ساخته شده اند تا ترکیب تاریخی شهر به هم نخورد و به قول اروپایی ها فرانسه به موزه فیکاسیون (موزه بصری) تبدیل شده است

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 5.0/5 based on 49517 reviews

تورهای مرتبط به پاریس رم نوروز 97

رکوردی در این قسمت یافت نشد

تور پاریس رم نوروز 97