تور استرالیا

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد

استرالیا سرزمینی با مردمان شاد .مردم استرالیا به دلیل داشتن طبیعتی بکر و ویژگی های منحصر به فرد افرادی شاد هستند و از این نظر رتبه چهارم را در جهان دارند. تنها کشوری که یک قاره را به تنهایی اداره می کند استرالیا است , جزیره ای بزرگ که طبیعت و حیات وحش آن با گوناگونی فراوان گردشگران زیادی را همه ساله به اینجا می کشاند. تور استرالیا تجربه بی نظیری از زیبایی ها را به شما می دهد.
تور استرالیا - تور ارزان استرالیا - قیمت تور استرالیا - تور ملبورن - تور سیدنی - تور لحظه آخری استرالیا - نرخ تور استرالیا - تور استرالیا گلد کست - ویزای استرالیا تور اقیانوسیه
موقعیت جغرافیایی
استرالیا تنها قاره ای است که به عنوان یک کشور مستقل و یا شبه قاره که توسط اقیانوس ها احاطه شده شناخته شده است. استرالیا 7.69 میلیون کیلومتر مربع مساحت را پوشش می دهد , استرالیا بزرگ ترین جزیره و کوچک ترین قاره کره زمین است.از شمال تا جنوب 3700 کیلومتر و از شرق به غرب 4000 کیلومتر گسترده شده, که این مقیاس استرالیا را ششمین کشور بزرگ جهان بعد از کشور هایی همچون روسیه ,کانادا , چین , آمریکا و برزیل بدل کرده است.
آب و هوا
استرالیا در بیشتر روزهای سال آب و هوای معتدلی را سپری می کند اما به دلیل موقعیت جغرافیایی آن آب و هوا می تواند متغیر باشد.ایالت های شمالی این قاره آب و هوای گرم داشته و این در حالی است که ایالت های جنوبی زمستان سردتری را تجربه می کنند.استرالیا یکی از خشک ترین قاره ها با بارش سالانه کمتر از 600 میلیمتر می باشد در سیدنی در حدود ۱۵۰ روز از سال باران می‌بارد و پر باران‌ترین ماه‌ها آوریل و ژوئن هستند. دمای هوا در زمستان به ندرت به کمتر از ۵ درجه (ژوئن و ژوئیه) می‌رسد و حداکثر دمای هوا در تابستان ۳۵درجه (ژانویه) است. از نسیم‌های خنک دریایی که در سیدنی می‌وزد هم نباید غافل شد.استرالیا کشوری چهار فصل است و شما می توانید در هر زمانی از سال به این کشور سبز سفر کنید.استرالیا به علت قرار گرفتن در نیمکره جنوبی فصل های متفاوتی نسبت به کشورهای نیمکره شمال دارد.در استرالیا از دسامبر تا فوریه تابستان , از مارس تا مه پاییز , از ژون تا آگوست زمستان و از سپتامبر تا نوامبر بهار است.
ارز
پول ملی در این کشور دلار استرالیا می باشد.
فرهنگ
جامعه استرالیا متشکل از مردمانی است که از نظر فرهنگی , قومی , زبانی و مذهبی غنی می باشند و این ویژگی ها تعریفی از جامعه مدرن استرالیا می باشد.زبان رایج در استرالیا زبان انگلیسی و دین مردم مسیحیت می باشد.
حمل و نقل دراسترالیا
هواپیما برای مسیرهای طولانی در زمان های کوتاه بهترین گزینه است.چرا که می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید وزمان بیشتری را برای گشت و تفریح اختصاص دهید.
مشهورترین ایرلاین داخلی استرالیا ایرلاین کانتاس است.
استرالیا دارای شبکه گسترده ای از جاده های حافظت شده و زیبا ترین مسیرهاست که توریست های زیادی را به خود جلب کرده است.شما برای جا به جایی در شهر ها می توانید گزینه های متعددی را انتخاب کنید.بسته به شهری که در آن هستید انواع وسایل نقلیه مثل تاکسی ,مترو , اتوبوس و قایق فری در دسترس شماست.اما اگر می خواهید از شهری به شهر دیگر سفر کنید بهترین گزینه برای جابه جایی به علت طول مسیر زیاد هواپیما می باشد.

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.3/5 based on 148812 reviews