تور برزیل

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد

برزیل پنجمین کشور پهناور جهان با 186 میلیون نفر جمعیت می باشد. این کشور نیمی ازمساحت قاره آمریکای جنوبی را فرا گرفته است . برزیل با مردم جذاب، گیاهان و حیوانات، تاریخ لیبرال، مذهب، فرهنگ و عظمت ورزش فوتبال و صادرات قهوه به دنیا شناخته شده است. شمال برزیل توسط رودخانه آمازون و جنگل ها احاطه شده است. دو شهر از از پانزده شهر بزرگ جهان ، سائو پائولو و ریو دو ژانیرو در برزیل هستند. پایتخت این کشور برازیلیا با 2 میلیون نفر جمعیت است.
آب و هوا
سواحل برزیل در اکثر مواقع سال گرم می باشند؛ بهترین زمان برای بازدید از برزیل در از ماه مارس تا نوامبر یعنی فصل خشک آن می باشد.در زمستان, جنوب و مناطق کوهستانی این کشور آب و هوایی سرد دارند. فصول بارانی از ژانویه در شمال، آوریل تا جولای در شمال شرق و نوامبر تا ماه مارس در منطقه ریو / سائوپائولو وجود دارد.
فرهنگ
برزیل امتیاز شادترین کشور را در میان کشورهایی مانند روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی به دست آورده است اما رتبه شادی مردم برزیل در مقایسه با کشورهای اسکاندیناوی و استرالیا پایین تر است. ورزش یکی از مهمترین بخش های زندگی در برزیل است. در حقیقت این کشور بعد از آمریکا به عنوان دومین کشور در صنعت تناسب اندام به حساب می آید. در فرهنگ برزیل حس قوی از اتحاد و همبستگی خانوادگی پایدار است. خانواده همبسته و روابط صمیمانه به همراه دوستان خانوادگی یکی از بالاترین شاخص های طول عمر و شادی در زندگی آنهاست.
دین
دین در مناطق مختلف برزیل متنوع است, قانون اساسی برزیل براساس یک دولت سکولار وضع شده است و در آن شهروندان در انتخاب دین خود آزاد هستند. به طور کل 70 درصد جمعیت این کشور کاتولیک رومی هستند.
زبان
تنها زبان رسمی که تقریبا تمام مردم برزیل صحبت می کنند زبان پرتغالی است. با این حال، شکل گویش آن با زبان مردم پرتغال کمی متفاوت است.اگر کمی اسپانیایی بدانید در بعضی مناطق این کشور می توانید منظور خودتان را به دیگران برسانید.سطح دانش زبان انگلیسی مردم برزیل پایین است و شما نمی توانید با استفاده از توانایی های انگلیسی خودتان از پرتغالی صحبت کردن فرار کنید.
غذا
مواد غذایی و نوع غذاها در برزیل بسیار متنوع است. هر منطقه از برزیل ، غذای مخصوص خود را دارد، اما فیجوآدا غذای ملی برزیل محسوب می شود.این غذا متشکل از لوبیای سیاه، گوشت گاو و گوساله است. معمولاً آن را در روزهای چهارشنبه و همینطور آخر هفته‌ها و آن هم در میانه روز تا عصر سرو می‌کنند. نان پنیری برزیلی یا پااودوکیشو, سوفریتو, یاکی سوبا از جمله غذاهای محبوب در میان برزیلی هاست.
سائو پائولو
سائوپائولو بزرگ‌ترین شهر کشور برزیل ، ترکیبی از سنت‌های برزیلی و فضاهای مدرن می باشد. این شهر یکی از ثروتمندترین شهرهای جهان است و تنوع تفریحات و سبک زندگی در آن به قدری بالاست که تنها رقیب بارسلونای اسپانیا به شمار می‌آید.
مراکز دیدنی سائو پائولو:
خیابان پائولیستا. حاشیه رودخانه پینهیروس. شهربازی هوپی هاری . کلیسای جامع سائو پائولو. موزه پائولیستا.
مراکز خرید سائو پائولو :
مرکز خرید مورامبی. مرکز خرید ایگوآتمی . مرکز خرید الدورادو . خیابان مارکو
ریودوژانیرو
ریودوژانیرو یا مختصراً ریو دومین شهر بزرگ برزیل که به شهر سواحل آزاد و مردمان شاد، تفریحات دریایی، رقص، قهوه، فوتبال معروف است. این شهر در موقعیتی منحصر به فرد از اقیانوس اطلس واقع شده و سه بندر بزرگی که آن را احاطه کرده‌اند، یکی از عجایب طبیعی هفت‌گانه‌ی جهان را به ‌وجود آورده‌اند.
مراکز دیدنی ریودوژانیرو:
بارا دا تیجوکا . سانتا ترِزا . سواحل ریو دو ژانیرو. ورزشگاه ریودوژانیرو.
مراکز خرید ریودوژانیرو:
مرکز خرید لبلون . مرکز خرید بارا . مرکز خرید ویلج . لوجاس آمریکانز
ایگواسو
یکی از شهرهای زیبای برزیل که سالانه 5 میلیون توریست از زیبایی های منحصر به فرد آن استقبال می کنند. آبشار ایگواسو یکی از طبیعی ترین شگفتی های خیره کننده در جهان است که مجموعه ای از آبشارها باشکوه واقع در رود ایگواسو و مرز بین برزیل و آرژانتین می باشد. این آبشارها مناظری مهیج هستند، اما تمام زیبایی های آن ها با جنگل های سرسبز در حیات وحش عجیب و غریب افزایش می یابد. دروازه ورود به آبشارهای برزیل فوز دو ایگوکو یک شهر بزرگ و امن همراه با معیارهای برزیل می باشد.
جشنواره ها:
جشنواره ریو دو ژانیرو
کارنیوال رقص و شادی
جشن سال نو
جشن ژوئن
جشنواره فرهنگ عامه پارینتینس
جشن اکتبر
روز کارگر
جالب است بدانید:
افراد مجرد تحت حمایت کامل خانواده‌ها هستند.
• برزیلی‌‌ها اگر به مهمانی شام دعوت شوند، معمولاً با تاخیر زمانی نیم ساعت به محل ملاقات وارد می‌‌شوند.
• افراد سالخورده در جامعه برزیل از ارزش و جایگاه ویژه‌ای برخوردارند و احترام به آنها در هر شرایطی الزامی است.
• به دلیل تنوع نژادی در برزیل ، طبقات فرهنگی و اجتماعی فراوانی در میان مردم کشور مشاهده می‌شود.
• مردم برزیل از اوقات فراغت برای حضور در مهمانی‌‌های خانوادگی، مطالعه، خرید و … استفاده می‌‌کنند. آن‌ها می‌‌کوشند تا از اوقات فراغت خود به بهترین شکل ممکن بهره‌برداری کنند.
«در فرهنگ برزیل ، چطور غذا خوردن از چه چیز خوردن مهمتر است.»

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.0/5 based on 84387 reviews