تور ژاپن

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد

تور ژاپن ارزان - تور ژاپن قیمت - تور ژاپن توکیو - تور ژاپن - تور ژاپن لوکس - تور ژاپن لحظه آخری - تور توکیو - تور اوساکا - تور کیوتو
ژاپن در شمال شرقی آسیا بین اقیانوس آرام شمالی و دریای ژاپن واقع شده است و در همسایگی چین .کره جنوبی.کره شمالی و روسیه قرار دارد. جمعیت ژاپن بیش از 126 میلیون نفر است. از لحاظ اقتصادی و تکنولوژی این کشور در رده کشورهای اول جهان است. توکیو پایتخت ژاپن , بزرگترین و گرانترین پایتخت جهان است که ۳۵میلیون نفر جمعیت دارد .
آب و هوا ژاپن
ژاپن دارای 4 فصل مجزا می باشد. بیش از نیمی از این کشور در منطقه معتدل قرار دارد. جزایر نواحی جنوبی نظیر اوکیناوا یا مجمع‌الجزایر اوگاساوارا آب وهوای گرمسیری و نواحی شمالی مانند هوکّایدو آب و هوای سردسیری دارند.بهار بهترین زمان از نظر آب و هوایی برای سفر به ژاپن می باشد.اگر در هفته طلایی ( 27 آوریل تا 6 مه ) به ژاپن سفر می کنید از قبل همه چیز را رزرو کنید . اواخر اکتبر تا اوایل نوامبر نیز زمان فوق العاده ای برای بازدید از طبیعت ژاپن است.
فرهنگ
ژاپن دارای یک فرهنگ جذاب و چند وجهی است ؛ از یک طرف دارای عمیق ترین سنت ها با قدمت هزاران ساله؛ از سوی دیگر جامعه ای که با سرعت در حال تغییر و توسعه فن آوری که به طور مداوم موانع را پشت سر می گذارد. احترام زیاد و خوشرویی و خوش برخوردی مخصوصا" با توریست و مهمانان خارجی و لبخند بر لب داشتن ویژگی بارز مردم ژاپن است، همچنین ژاپنی ها بسیار آراسته لباس می پوشند و بهداشت فردی را رعایت می كنند. مردم ژاپن چراغهای قرمز و سبز را در محل خط كشی عابر پیاده دقیق رعایت می کنند.
دین
دین 90 درصد مردم ژاپن " شینتویی" و بعد دین بودایی و در درجه سوم دین مسیحیت‏ است فرهنگ مردم ژاپن شامل پرستش خدایان متعدد با توجه به پیشینه تاریخی آنها می باشد.
زبان
از نظر قومی، فرهنگی و زبانی، ژاپن یک کشور بسیار همگن می باشد , جایی که زبان اول 99 درصد از جمعیت مردم ژاپنی است و کمتر از یک درصد به زبان میاکو , یائی یما وآمامی صحبت می کنند.
غذا
غذاهای ژاپنی از جمله سالم‌ترین غذاهای دنیا هستند. شاید بهترین توصیف برای غذاهای ژاپنی حفظ طعم طبیعی و ترکیب آن‌هاست. برنج و ماهی و فرآورده‌های دریایی ماده‌ی اولیه‌ی اغلب غذاهای ژاپنی محسوب می‌شود. مردم ژاپن بسیار علاقه مند به برنج هستند و هر روز در غذاهای خود از برنج استفاده می کنند.«موچی» یا کیک برنجی و «سِنبِه» یا بیسکویت برنجی و «ساکِی» نوشیدنی  مرسوم ژاپن ,برنج پخته,سوپ میسو ، غذاهای آب پز نظیر سبزیجات و ماهی با گوشت آب‌پز ، گوشت و ماهی یا سبزیجات سرخ شده یا کبابی در وعده های غذایی ژاپنی ها مصرف می شود .

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.9/5 based on 117589 reviews