تور مالدیو

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد

مالدیو جزیره بهشتی در اقیانوس هند است و پایتخت آن ماله می باشد. مالدیو۱۱۹۲ جزیره ی مرجانی کوچک بسیار زیبا ، مسطح و کم ارتفاع دارد که تنها ۲۰۲ جزیره از آن مسکونی است.بی شک مالدیو جزیره رویایی برای علاقه مندان به طبیعت و شنا است.

هر زمانی برای سفر به مالدیو هیجان انگیز و مناسب است اما بهترین زمان برای سفر به این جزیره زیبا از آذر ماه شروع می شود.در مالدیو می توان از امکانات تفریحی از جمله استراحت در جزایر لوکس , سواحل شنی سفید ,چشمه های معدنی درمانی ,اولین آب گرم زیرآبی جهان ,ورزش های آبی ,غواصی در زیباترین نقاط جزیره , موسیقی زنده و رستوران های فوق العاده با سرو انواع غذاها نهایت لذت را برد.

تور مالدیو

در مالدیو معمولا بین جزایر را با قایق های پرسرعت طی می کنند و در این مسیر می توان از تماشای ماهی ها و دلفین های داخل آب لذت برد که این خود نوعی تفریح در مالدیو محسوب می شود.
بعضی از جزایر مالدیو برای گردشگران به این جزیره ها اختصاص یافته‌اند.

در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بسیار زیبا هستند و تمام امکانات تفریحی را دارند. گردشگران از فرودگاه بین‌المللی ماله به این جزایر می‌آیند. سواحل زیبا با شن های سفید، سفر باقایق های تفریحی و هواپیماهای دریایی، ورزشهای آبی، موزه ملی و کاخ ریاست جمهوری، مسجد جمعه ماله و فروشگاههای محلی از جاذبه های بسیار زیبای مالدیو هستند.

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.2/5 based on 62184 reviews


شهرهای مالدیو