تور آفریقای جنوبی

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد


کشورآفريقاي جنوبي همانطور که از نامش مشخص است در جنوب قاره آفریقا قرار گرفته است. و با کشورهای بوتسوانا و زيمبابوه ، موزامبيك ، سوازيلند همسايه است. این کشور به نوعی كشوري كم آب است و روزهایی گرم و شب هایی سرد دارد.
شهر پرتوريا كه مركز سياسي آفریقای جنوبی ست ,پایتخت این کشورنیز مي باشد.
در این کشور ادیان و پيروان تمام ادیان الهی وجود دارند.اکثر مردم آفریقای جنوبی پیرو آیین مسیحیت هستند و ادیان اسلام ,هندو و یهودی نیز در این کشور وجود دارند. جالب است بدانید که طبق قانون اساسي جديد در آفریقای جنوبی، 11 زبان رسمي كشور به رسميت شناخته شده است.زبانهاي انگليسي و آفریقایی دو زبانی هستند که در سراسر این کشور صحبت می شود و بقیه زبان ها در مناطق مختلف پراکنده شده است.
به طور کل می توان گفت در آفریقای جنوبی آب و هوا نیمه استوایی است و در مناطق مختلف آن تنوع بسیاری وجود دارد. گرمترین مدت سال بین دسامبر و فوریه است. بالاترین میزان بارندگی در ساحل شرقی روی می دهد، ولی بیشتر این سرزمین با وجود تمام زیبایی ها خشک است.
ژوهانسبورگ
ژوهانسبورگ که ژوبورگ نيز شناخته مي شود يكي از شهرهاي بزرگ آفريقاي جنوبي است. در طول سال گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند تا از پارک ها ,موزه ها ,گالری های نقاشی و دیگر جاذبه ها دیدن کنند.از سال 2010 که جام جهانی فوتبال در این کشور برگزار شد و با وجود دو استادیوم بزرگ در این شهر توجه افراد زیادی به این شهر معطوف شد و موجب جذب گردشگران زیادی به این شهر شد. ژوهانسبورگ به شهر طلا و خوشحالی شهرت دارد و بسیاری از مردم این کشور و مردمان سراسر دنیا به این شهر علاقه مند هستند.
جاذبه های دیدنی
ژوهانسبرگ یکی از شهرهای پرهیجان و دیدنی در آفریقای جنوبی است که مسافران زیادی را به خود جذب می کند.این شهر یکی از مناطق توریستی جهان محسوب می شود.از جمله مکان های گردشگری در آفریقای جنوبی معدن استخراج طلا , شهربازی نزدیک گلدریف سیتی می باشد , جت اسکی و بازدید از باغ پروانه ها و برکه کروکودیل ها و بازدید از پارک ها و تیراندازی با تفنگ و کمان همه و همه از تفریحات منحصر به فرد در این شهر است.
در این شهر شما می توانید از تماشای زرافه ها ,شیرها ,یوز پلنگ ها و آهوان و دیگر حیوانات بسیار لذت ببرید .
در این شهر باغ وحش های زیادی وجود دارد.بنابراین مطمئن باشید که حتما به شما خوش می گذرد.
دیدنی های ژوهاسنبرگ
پانوراما : یکی از بلندترین ساختمان های آفریقای جنوبی ست که از طبقه پنجاهم آن می توان مناظری زیبا از شهر ژوهانسبورگ را تماشا کرد.
سان سیتی : سان سیتی یک مجتمع فرهنگی تفریحی پرهیجان در این شهر است.انواع فعالیت های ورزشی، بازی ها ، زمین‌های گلف و ... اوقات دلپذیر و به یادماندنی در این مجموعه برای شما رقم خواهد خورد..
در شهر ژوهانسبورگ یک رصدخانه زیبا وجود دارد که می توانید در آن ستارگان و کهکشان های بسیار مشهور را نظاره کنید.
در این منطقه می توان از پارکها، مراکز خرید زیبا و ارزان قیمت آن دیدن کرد.
کیپ تاون
کیپ تاون در مرکز استان کیپ شرقی قرار دارد و دومین شهر بزرگ آفریقای جنوبی است. کیپ تاون به علت وجود بندر معروفش و طبیعت زیبایش و صنعت توریسم شهرت جهانی دارد. مردم آفریقا به این شهر علاقه دارند و به نوعی آن را مقدس می دانند. در کیپ تاون مردمان رنگین پوست و سیاه پوست زندگی می کنند.
خانه های پارلمان و موزه ها, کلیساهای جامع و یک مسجد و رصدخانه سلطنتی و دانشگاه کیپ تاون از جمله مکان های معروف است.
جالب است بدانید که در کیپ تاون مترو وجود ندارد اما به جای آن مردم از سیستم تراموایی قوی و کارآمد بهره مند هستند..
جاذبه های دیدنی کیپ تاون
کیپ تاون یکی از زیباترین شهرهای آفریقای جنوبی است و به عروس آفریقا شهرت دارد.
یکی از این دیدنی ها بوکآپ طبیعت و تپه های این شهر چنان نظر شما را به خود جلب خواهد کرد که بی شک یکی از بهترین سفرهای شما به آفریقا خواهد شد.ساختمان ها و خانه هایی با معماری رنگی دیدگاهی عالی نسبت به این شهر در شما بوجود می آورد , مساجد متعدد در این شهر و از همه جالب تر تنوع غذایی در این منطقه فوق العاده است.
اگر به گل و گیاه علاقه دارید کیپ تاون گزینه خوبی خواهد بود به این دلیل که یک باغ طبیعی پر از گل و گیاه های ویژه آفریقای جنوبی به نام کریستین بوش است.
شما می توانید سوار تله کابین شوید و لذت ببرید.
آکواریوم تو اوشن , بزرگ ترین آکواریوم آفریقای جنوبی است که بیش از 300 هزار نوع جاندار دریایی در آن وجود دارد.
یک پارک آبی نهنگ ها هم در این شهر وجود دارد.

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.6/5 based on 84551 reviews


شهرهای آفریقای جنوبی