تور ویتنام

تعداد تورها: 0
نکته: برای مشاهده جزییات بیشتر تور بر روی لینک جزییات بیشتر کلیک کنید.

هیچ موردی در این قسمت وجود ندارد

راهنمای سفر به ویتنام
شاید با شنیدن نام ویتنام اولین تصور در ذهن شما جنگ و بمباران باشد.حمله امریکا به این کشور به گونه ای اذهان مردم جهان را درگیر کرده که تا زمانی که به این کشور سفر نکنید و زیبایی های آن را نبینید این افکار از ذهن شما بیرون نخواهد رفت.
اکنون ویتنام کشوری در حال توسعه است و جاذبه های گردشگری زیبایی دارد که گردشگران زیادی را جذب این کشور می کند.آثاری که از زمان جنگ بجا مانده امروزه مکانی برای نمایش مقاومت مردمان ویتنام است. ویتنام در جنوب شرقی آسیا قرار دارد , این کشور در امتداد دریای چین و اقیانوس آرام کشیده شده است. ویتنام با کشورهای چین، لائوس و کامبوج همسایه است.
ویتنام کشوری است با نظام جمهوری سوسیالیستی و پایتخت آن هانوی است.واحد پولی این کشور دونگ است که نرخ برابری آن با یک دلار: 21460 می باشد.
این کشور از نظر آب و هوایی شرایط متفاوتی دارد.بخش های شمالی این کشور تابستان های گرم و زمستان های سرد را تجربه می کنند این در حالی است که بخش جنوبی هوایی گرم و مرطوب دارد. بهترین زمان برای سفر از نوامبر تا مارچ خواهد بود اما شما در هر زمان که به این کشور سفر کنید از زیبایی های آن بی نصیب نخواهید ماند.
شهرها و جاذبه های توریستی ویتنام
شهر هانوی پایتخت ویتنام در شمال این کشور قرار دارد. معبد ادبیات که معبدی باستانی و نیز یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه های کشور در این شهر قرار گرفته است. به دلیل وجود دریاچه های متنوع این شهر به شهر دریاچه ها شهرت دارد.
جاذبه های شهر هانوی:
دریاچه‌ی هوآن کیم
موزه‌ی هنرهای زیبای ویتنام
معبد کوآن سو
معبد یک ستونی
موزه‌ی هوشی‌مین
زندان هوآلو
شهر هوشی مین بزرگترین شهر ویتنام است که در ویتنام جنوبی و در کنار رودخانه سایگون قرار گرفته است.در این شهر موزه‌ها و ساختمان های تاریخی بسیاری وجود دارد.موزه بقایای جنگ، موزه هوشی مین و موزه تاریخ ویتنام از جمله ی آنهاست. کلیسای جامع شهر ساختمانی است که به سبک فرانسوی ساخته شده و در مرکز شهر قرار گرفته واز جاذبه‌های تاریخی هوشی مین محسوب می شود. مراکز تفریحی و پارک‌های گردشگری و پارک آبی نیز بسیاری از مسافران را جذب این شهر کرده است.
جزیره هالونگ
هالونگ بای در لغت به معنی اژدهای نشسته است. بازدید ازاین خلیج زیبا هالونگ یعنی تجربه بکر سواحل طولانی، دریای خروشان و و جزایر گوناگون است. سفر به هالونگ به معنی کشف رمز و راز طبیعت و زیبایی های بی کران آن می باشد . غارهای خلیج هالونگ هم هزاران راز در دل خود دارند. جزیره سیندرلا, کوه‌ مقدس , غار افسانه‌ای , ساحل سفید برفی از جاذبه های خلیج هالونگ می باشند.
بیشتر مردم این کشور بودایی‌اند اما دیگر ادیان همچون مسیحیت و اسلام و برخی مذاهب دیگر هم در میان مردم وجود دارد. به علت اینکه اکثر مردم این کشور بودایی هستند معابد بودا در این کشور به یکی از جاذبه‌های گردشگری در این کشور تبدیل شده‌اند.
زبان
زبان مردم این کشور ویتنامی است که البته به دیگر زبان‌های آسیای شرقی بی شباهت نمی باشد.

نظرسنجی

قصر شیرین
Rated 3.5/5 based on 193021 reviews