بانکوک

کشور: تایلند
جمعیت: ۹۸۰۰۰۰۰ نفر
پیش شماره تلفن: ۶۶
ساعت:

اطلاعات

دین رسمی: بودایی
مساحت: ۷۷۶۱۵۰ کیلومتر مربع

شرح

مشخصات جامع

بانکوک در سال ۲۰۲۴ به عنوان پر بازدیدترین و محبوب ترین شهر برای گردشگران انتخاب شده و دارای بالاترین آمار جذب توریست است. اگر شما هم می خواهید به این شهر پرطرفدار سفر کنید می توانید با تور تایلند تابستان ۱۴۰۳ همراه شوید و از دیدنی های این شهر لذت ببرید. بانکوک پایتخت پر هیاهوی تایلند است. این شهر جایگاه اقتصادی و همچنین سیاسی بالایی را در جهان کسب کرده و به غذاهای متنوع، خیابان های پر جنب و جوش، سواحل بی نظیر و طبیعت حیرت انگیز خود معروف است. سفر به تایلند یکی از بهترین هدیه هایی است که می توانید برای دور شدن از روزمرگی و روتین همیشگی، به خود بدهید.

شرایط جوی

آب و هوای گرمسیری تایلند شرایطی را برایتان به وجود می آورد که در بعضی فصول نتوانید حتی در بانکوک قدم بزنید. به عنوان مثال در تابستان شرایط جوی این کشور به طوری است که نمی توانید در مواجه با گرمای هوا از گشت و گذار در شهر لذت ببرید. در این فصل بهتر است فقط به فکر لذت بردن از ساحل و تفریحات دریایی باشید. همچنین می توانید از امکانات هتل ها و تنوع غذایی بانکوک به نحو احسن استفاده کنید. زیرا در این فصل حجم گردشگر پایین تر آمده و می توانید همه چیز را در ارزان ترین حالت خود تهیه کنید. حتی قیمت بلیط هواپیما به تایلند در تابستان به حداقل خود می رسد.

اما بهترین فصل سفر به تایلند را می توان فصل زمستان دانست. آب وهوای تایلند در این فصل همانند کیش خودمان است. همان قدر جذاب و دل انگیز.

جاذبه های توریستی

با توجه به آمار و ارقام می توانیم بانکوک را جذاب ترین نقطه در جهان بدانیم. جاذبه های توریستی بانکوک آن قدر زیاد است که در طول سفرتان نمی توانید همه را به صورت یک جا ببینید. طبیعتا در این یادداشت هم نمی توان به معرفی همه آن ها پرداخت پس ناچارا موارد کمی از آن ها را شرح می دهیم. این مناطق دیدنی در تایلند عبارت اند از: شهربازی دریم ورلد، عمارت ویمانمک، موزه خانه جیم تامپسون، رودخانه چائو فرایا و محله چینی‌ ها.

02183348