پرواز تهران به کوالالامپور

پایتخت مالزی یکی از بهترین مقاصد گردشگری برای زوج های جوان یا جمع های دوستانه است. این شهر با جاذبه ها و اماکن دیدنی خود به صورت سالیانه توانسته سیل کثیری از توریست ها را به سمت خود جذب کند. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که می خواهید سفر متفاوتی را تجربه کنید به شما پیشنهاد می کنیم که خرید بلیط پرواز تهران به کوالالامپور را از سایت قصر شیرین انجام دهید. این مسیر هوایی به صورت رفت و برگشتی یعنی مسیر کوالالامپور به تهران نیز فعال است.

بلیط هواپیما تهران کوالالامپور با قیمت ارزان

همه چیز به گونه ای روی قیمت بلیط هواپیما موثر است. مثلا اگر در تعطیلات قصد سفر کرده اید باید بگوییم که نه بلیط هواپیما و نه اقامتگاه ارزان قیمتی خواهید داشت. به عبارتی مناسبت های روی تقویم، ارتباط مستقیمی روی هزینه های سفر دارند. پس پیشنهاد می کنیم برای داشتن سفری ارزان تر، سعی کنید زمانی را انتخاب کنید که تقویم؛ پیک تعطیلات را پشت سر گذاشته باشد. یکی دیگر از راه های خرید بلیط ارزان هواپیما خرید بلیط به صورت رفت و برگشتی است. این گونه بلیط برگشت شما مشمول افزایش نرخ نمی شود. اگر برای خرید بلیط پروازهای خارجی یک الی دو ماه زودتر اقدام کنید می توانید بلیط ارزان تری از قصر شیرین تهیه کنید.

پرواز تهران به کوالالامپور

بهترین زمان سفر به کوالالامپور

کشور مالزی با آب و هوای مرطوب و بارانی و البته همیشه گرم، دارای جنگل های سرسبز و متعدد است. کوالالامپور که پایتخت این کشور محسوب می شود برای پذیرایی از هر گردشگر حال و هوای خاصی را هدیه می دهد. مثلا اگر در پاییز یا اواخر تابستان روزهای بارانی انتظار شما را می کشد و در نقطه مقابل نیز روزهای گرم و شرجی در فصل بهار و زمستان خودش را نشان می دهد. خوب است بدانید یکی از بهترین روزهایی که می توانید به مالزی سفر کنید تعطیلات سال نو یا همان کریسمس است. اگر با افزایش هزینه های سفر مشکلی ندارید می توانید در اسرع وقت نسبت به خرید بلیط کوالالامپور اقدام کنید.

اطلاعات پروازی

خوشبختانه باید بگوییم که پروازهای تهران به سمت کوالالامپور به صورت مستقیم انجام می شود و دیگر لازم نیست در بین راه توقف داشته باشید. این پرواز مستقیم از طریق ایرلاین ماهان ایر در تمامی روزهای هفته فعال است. پرواز تهران کوالالامپور به طور معمول ۸ ساعت طول می کشد اما همانطور که قبلا کفته شد؛ مدت دقیق پرواز کاملا وابسته به نوع ایرلاین، شرایط جوی، تعداد توقف و نوع مسیر متفاوت است.

02183348