پرواز برلین به تهران 

یکی از پروازهای پرطرفدار به سمت ایران پرواز برلین به تهران و یا دریافت پرواز تهران به برلین است. از آنجایی که کشور آلمان مقصدی ایده ال و محبوب برای ایرانیان است میزان رفت و آمد در این مسیر پروازی تقریبا زیاد است.

برلین وسیع ترین و پرجمعیت ترین شهر و البته پایتخت کشور آلمان است. بیشتر مساحت این شهر یعنی چیزی حدود یک سوم پوشیده از منابع طبیعی است. جنگل، آبراه، دریاچه های کوچک و بزرگ همگی شهر برلین را به مقصدی بی نظیر در اروپا تبدیل کرده است.

جاذبه های فرهنگی و تاریخی فراوان در این شهر، برلین را به عنوان یکی از مراکز فرهنگی در اروپا و دنیا تبدیل کرده است.

علاوه بر ایرانیانی که به برلین به منظور گردشگری و یا زندگی سفر کرده اند، آلمانی های بسیاری قصد بازدید از ایران را دارند. به همین جهت اطلاع از مسیرهای پروازی برلین به تهران یکی از دغدغه های انها است.

پرواز برلین به تهران 

مسیرهای پرواز برلین به تهران

خوشبختانه سفر هوایی برلین به تهران با ایرلاین های متعددی امکان پذیر است. ترکیش‌،‌ قطر و پگاسوس از خطوط هوایی هستند که روزانه تعداد زیادی مسافر از برلین به تهران جا به جا می کنند. پروازها اغلب در همه روزهای هفته انجام می شود.

برلین دارای 4 فرودگاه است؛ فرودگاه برلین براندنبورگ (BER)، فرودگاه برلین تِگِل (TXL)، فرودگاه برلین شونفلد (SXF) و فرودگاه منطقه‌ای برلین (BML). اغلب پروازهای تهران به برلین به مقصد فرودگاه برلین براندنبورگ می باشد.

قیمت بلیط برلین به تهران

قیمت بلیط برای اکثر افراد مسئله ای مهم است. باید بگوییم عوامل مهمی در قیمت بلیط برلین به تهران و یا بلیط تهران به برلین اثر دارند. مواردی مانند:

زمان خرید بلیط

یکی از عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما، زمان خرید آن است.  هر چه بلیط خود را زودتر تهیه کنید، قیمت بلیط  کمتر خواهد بود. برای پروازهای بین‌المللی، معمولا حداقل 2 تا 4 ماه قبل از سفر بهترین زمان برای خرید بلیط است. البته قیمت بلیط برلین به تهران به فصل سفر و میزان تقاضا نیز بستگی دارد.

پیشنهاد ما این است که تهیه بلیط خود را به روزهای آخر موکول نکنید تا علاوه بر اینکه با قیمت مناسب بلیط خود را تهیه می کنید نگران تمام شدن نوبت پروازها نباشید.

انتخاب شرکت هواپیمایی

 شرکت هواپیمایی که برای سفر انتخاب می‌کنید  نیز تأثیر قابل توجهی بر قیمت بلیط دارد. در حال حاضر، چندین شرکت هواپیمایی ایرانی و خارجی پروازهای مستقیم و غیرمستقیم از برلین به تهران را انجام می‌دهند. شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌ این شرکت‌ها، بهترین گزینه را برای پرواز خود انتخاب کنید. برای مثال هواپیمایی مانند لوفت هانزا قیمت بالاتری نسبت به سایر خطوط پروازی دارد. عوامل دیگری مانند سرویس‌دهی، امکانات پرواز، زمان پرواز و تعداد توقف‌ها هم در کیفیت پرواز و قیمت آن موثر است.

پرواز برلین به تهران 

مدت زمان سفر هوایی برلین به تهران

اختلاف زمان بین تهران و برلین حدودا ۲ ساعت و نیم است و مدت زمان سفر از برلین به تهران حدودا ۵ ساعت در پروازهای مستقیم است. در صورتی که پرواز شما در مسیر دارای توقف باشد این میزان بیشتر خواهد شد.

خرید بلیط برلین به تهران

برای تهیه و خرید بلیط هواپیما برلین به تهران می توانید از خدمات غیر حضوری قصرشیرین و دریافت بلیط به صورت آنلاین بهره ببرید.

 فقط کافیست وارد وبسایت شده و با مشخص کردن برلین به عنوان مبدا و تهران به عنوان مقصد و تاریخ سفر خود، تعداد نفرات و نوع پرواز (‌اکونومی یا فرست کلاس)‌ بلیط مورد نظر خود را تهیه کنید. 

02183348