پرواز پکن به تهران

همانند ایرانیان، چینی های بسیاری هم به منظور گردشگری و یا انجام کارهای تجاری در مسیر پروازی تهران به پکن یا پکن به تهران اقدام به دریافت بلیط می کنند. چینی ها پیش از ورود به ایران باید ویزای ایران دریافت کنند و از قوانین ورود به ایران و پروازهای ورودی اطلاع پیدا کنند. از آنجایی که ممکن است دریافت ویزا کمی زمان ببرد بهتر است چند هفته جلوتر از زمان پرواز اقدام به دریافت ویزا نمایید.

پرواز پکن به تهران از فرودگاه بین المللی پکن به مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی و معمولا دو روز در هفته انجام می شود.

در ادامه این نوشتار می‌خوانیم:

بلیط هواپیما پکن تهران با قیمت ارزان

قیمت بلیط پکن – تهران بستگی به وقت سفر و کلاس پروازی دارد. اگر قصد پروازی ارزان دارید بهتر است بلیط چارتری یا لحظه آخری دریافت کنید. این مسیر پروازی حدودا  ۱۰ ساعت زمان میبرد اما اگر پرواز شما دارای توقف باشد زمان بیشتری صرف خواهد شد.

پروازهای ایران ایر و ماهان پرواز مستقیم از پکن به تهران دارند که درفرودگاه بین المللی امام خمینی فرود دارد. امکان جابه جایی مسافر از فرودگاه امام خمینی به تمام نقاط تهران در هر زمانی از روز وجود دارد.

پرواز پکن به تهران

نکات پرواز 

پرواز پکن از مسیرهای طولانی است و حدودا ۱۰ ساعت زمان میبرد. به همین علت بلیط رفت یا برگشت این مسیر از قیمت بالایی برخوردار است. اگر قصد دریافت بلیط  با قیمت پایین تری دارید بهتر است در فصولی سفر کنید که مسافران کمتری به تهران سفر می کنند.

پیش از سفر به تهران از میزان بار مجاز در پرواز اطلاع پیدا کنید تا در حین سوار شدن به هواپیما دچار مشکل نشوید. معمولا می توانید ۳۰ کیلو بار همراه خود داشته باشید‌، برای مقادیر بیشتر ملزم به پرداخت اضافه بار هستید. توصیه می کنیم  ۲ ساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. پس از فرود هواپیما در فرودگاه امام خمینی می توانید برای استراحت از رستوران و یا کافه ی فرودگاه استفاده کنید.

02183348