پرواز شیکاگو به تهران

پرواز شیکاگو به تهران و برعکس پرواز تهران به شیکاگو یکی از مسیرهای پروازی بین المللی‌‎ست که باعث شده مسافران بتوانند به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به این دو شهر مهم دسترسی پیدا کنند. در این مطلب به بررسی برخی از جزئیات مربوط به پرواز شیکاگو به تهران می پردازیم. بهتر است بدانید که هر هفته چندین پرواز از فرودگاه بین لمللی شیکاگو به تهران حدودا ۱۳ ساعت است. اگر به بلیط های پرواز شیکاگو به تهران دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که زمان پرواز، مدت زمان سفر و قیمت بلیط‌ها و… متفاوت هستند. به عبارت دیگر زمانی که شما بلیط سفر خود را تهیه می کنید، ممکن است با چندین گزینه مختلف در مورد مدت زمان سفر و قیمت آن مواجه شوید. با توجه به نوع صندلی و خدماتی که انتخاب می کنید، قیمت بلیط شما ممکن است متفاوت باشد.

در نهایت درباره این پرواز می توان گفت که با پرواز شیکاگو به تهران می توانید از خدمات رفاهی و تفریحی هواپیماهای قطر، لوفتهانزا، ترکیش و امارات استفاده کنید و لحظات خوشی را در هواپیما بگذرانید. اگر می خواهید اطلاعات بیش تری درباره تهران، جاذبه‌های دیدنی تهران و قیمت بلیط هواپیما شیکاگو تهران مطلع شوید در ادامه همراه ما باشید.

بلیط هواپیما شیکاگو تهران

بلیط هواپیما شیکاگو تهران با قیمت ارزان

شرکت های هواپیمایی متعددی همچون امارات، ترکیش، قطر و لوفتهانزا وجود دارد که در هر یک از این شرکت ها انواع و اقسام بلیط های خارجی و داخلی با بهترین خدمات ارائه می شود. به همین سبب قیمت و جزئیات هر بلیط با بلیط دیگر متفاوت است. بنابراین اگر می خواهید از جزئیات پرواز و قیمت های آن مطلع شوید می توانید از طریق شماره تلفن (83348-021) با آژانس مسافرتی و جهانگردی قصر شیرین تهران تماس بگیرید و با کارشناسان خبره ما صحبت کنید تا در نهایت مطابق با توضیحات کارشناس و خواسته‌های خود بتوانید در بهترین شرایط آب و هوایی و در بهترین زمان نسبت به خرید بلیط هواپیما شیکاگو تهران با قیمت ارزان اقدام نمایید.

جاذبه های گردشگری تهران

جاذبه های گردشگری تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران دارای جاذبه های گردشگری و دیدنی بسیار زیادی‌ست که هر ساله افراد زیادی از سراسر جهان به سمت آن راهی می شوند. در این شهر خانه هایی با بافت های قدیمی و خانه های مدرنی وجود دارد که تلفیقی از سنت و دنیایی مدرن را به نمایش عموم قرار داده است. همین ویژگی به تنهایی توانسته است شهر تهران را از از سایر شهرهای جهان متمایز کند.

اگر بلیط پرواز شیکاگو به تهران را از آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران خریداری کرده اید، می توانید از بهترین مکان های دیدنی تهران مانند مجموعه کاخ سعدآباد، کاخ گلستان، عمارت مسعودیه، پارک ارم، پارک جمشیدیه، خانه موزه مقدم و… دیدن نمایید. همچنین این شهر موزه های دیدنی زیادی را در دل خود جای داده است که می توان به موزه عبرت، موزه ملی ملک، موزه پول، موزه ملی جواهرات ایران، موزه فرش و… اشاره کرد که با بازدید از این نوع اماکن می توانید اطلاعات کاربردی زیادی را به دست بیاورید.

علاوه بر این مناطق یک سری مراکز خرید جذابی وجود دارد که برای جذابیت بیش تر سفر خود می توانید بهترین مراکز خرید تهران را در لیست برنامه ریزی های خود قرار دهید. از جمله مراکز خرید تهران می توان به دنیای نور، سون سنتر، اپال، تیراژه، پالادیوم، مگامال و… اشاره کرد که بهترین محصولات و مدرن ترین آن ها را می توانید پیدا کنید.

02183348