پرواز فرانکفورت به تهران 

یکی از شهرهای مدرن و صنعتی در اروپا و به خصوص کشور آلمان شهر فرانکفورت است که هر ساله میزبان گردشگران بسیاریست و ایرانیان زیادی بلیط تهران فرانکفورت را دریافت می کنند یا اقدام به دریافت پرواز فرانکفورت به تهران می کنند. 

اگر آلمان و شهر فرانکفورت مقصد سفر شما باشد بعد از اتمام مدت ویزای خود باید به ایران باز گردید. علاوه بر ایرانیان که قصد بازگشت به کشور را دارند،‌ اروپاییان و به خصوص آلمانی ها نیز مشتاق سفر به ایران و دیدار از کشور عزیزمان هستند.

ممکن است مانند بسیاری دیگر سوال شما هم درباره بلیط فرانکفورت به تهران و مسیرهای پروازی آلمان به تهران باشد.

پرواز فرانکفورت به تهران 

 

پرواز فرانکفورت به تهران چگونه است؟

برای پرواز از فرانکفورت به تهران رزرو بلیط از هواپیمایی لوفت هانزا گزینه مناسبی است. لوفت هانزا از فرانکفورت به تهران در روزهای محدودی در هفته پرواز دارد. ایران ایر و پروازهای ترکیش هم انتخاب مناسبی برای این مسیر پروازی است. 

قیمت بلیط فرانکفورت به تهران

قیمت بلیط فرانکفورت به تهران بستگی به فصل سفر، روز سفر و نوع پرواز دارد. همچنین سفر با پرواز اکونومی و یا فرست کلس هم تاثیر بسیاری در قیمت بلیط خواهد داشت. طبیعتا سفر با پرواز درجه یک و استفاده از خدمات مدرن هواپیما، قیمت بالاتری نسبت به پروازهای دیگر دارد. همچنین در های سیزن – high season که میزان مسافران بیشتر است ممکن است نرخ بلیط با افزایش مواجه شود. مسافران خارجی اغلب فصل بهار را برای سفر به ایران انتخاب می کنند که هوا برای سفر مطلوب و مناسب است و قیمت بلیط هم در این فصل از سال بیشتر است. 

دریافت بلیط فرانکفورت به تهران

برای خرید بلیط فرانکفورت به تهران می توانید به صورت آنلاین از خدمات غیر حضوری قصرشیرین استفاده کنید. به این منظور در صفحه بلیط هواپیما مقصد خود را فرانکفورت مشخص کنید و مقصد را تهران. بعد از تعیین کردن تاریخ سفر می توانید برای روز مد نظر خود بلیط تهیه کنید.

پرواز فرانکفورت به تهران

 همه چیز درباره فرودگاه فرانکفورت

فرودگاه فرانکفورت یکی از بزرگترین و پربازدیدترین فرودگاه‌های اروپاست که در غرب آلمان واقع شده است. این فرودگاه دارای دو ترمینال مسافربری، چهار باند فرود و بیش از ۱۰۰ شرکت هواپیمایی است که به بیش از ۲۵۰ مقصد در سراسر جهان پرواز می‌کنند.

فرودگاه فرانکفورت نه تنها یک محل برای جابه جایی مسافران است، بلکه به خودی به خود یک مقصد گردشگری و دیدنی است. این فرودگاه دارای امکانات متنوعی مانند رستوران، کافه، فروشگاه‌، موزه‌، نمایشگاه‌، سالن‌های ورزشی و آبگرم میباشد.

 همچنین در این فرودگاه خدمات مختلفی مانند وای‌فای رایگان، خدمات پزشکی، خدماتی برای کودکان و سالمندان و خدمات ویژه ای برای مسافران با شرایط خاص ارائه می‌شود.

02183348