پرواز جیپور به تهران

در تابستان و دیگر ایام سال افراد زیادی به جیپور هند سفر می کنند و بعد از اتمام سفر خود قصد بازگشت به سمت تهران را دارند. برای بازگشت به تهران می توانید از پرواز جیپور به تهران و برعکس پرواز تهران به جیپور استفاده کنید.

شهر صورتی هند یا همان جیپور یکی از جذاب ترین جاذبه های توریستی و تفریحی کشور هند است که هر ساله بسیاری از افراد به قصد کار و تفریح به سمت این شهر و دیگر شهرهای هند راهی می شوند. این شهر جزء بزرگ ترین شهرها در کشور هندوستان است و در ایالت راجستان قرار دارد و میزان مساحت آن ۱۱۱۱۷۸ کیلومتر مربع می باشد و اقشار مختلفی از هندو، مسمان و دیگر ادیان در جیپور زندگی می کنند. جیپور در مقایسه با دیگر شهرهای هندوستان، توریستی ترین شهر است که هر ساله گردشگران بسیار زیادی از سراسر دنیا برای تفریح در جاذبه های طبیعی، آثار تاریخی و آشنایی آداب و رسوم این شهر سفر می کنند.

هم اکنون از طریق سایت قصر شیرین تهران می توانید بلیط پرواز جیپور به تهران را با بهترین امکانات خریداری نمایید.

پرواز جیپور به تهران

بلیط هواپیما جیپور تهران با قیمت ارزان

خرید بلیط هواپیما جیپور تهران با قیمت ارزان یکی از ویژه ترین فرصت هایی‌ست که می تواند برای هر فرد گردشگری خوشایند باشد. ما در این بخش از مطلب قصد داریم نکاتی در خصوص خرید بلیط با قیمت ارزان بیان کنیم که بی تردید شما را در این راستا کمک خواهد کرد.

در مسیر جیپور به تهران شرکت هواپیمایی های مختلفی همچون امارات، لوفتهانزا، قطر و… در حال رفت و آمد هستند. زمانی که بلیط های این مسیر را با یکدیگر مقایسه کنید متوجه خواهید شد که جزئیات پرواز، جزئیات قیمت و نرخ تمامی بلیط ها با توجه به ایرلاین ها با یکدیگر متفاوت است.

بنابراین در این مطلب قیمت و نرخ مشخصی برای بلیط هواپیما جیپور تهران نمی توان بیان کرد. لذا در صورتی که می خواهید از قیمت و جزئیات بلیط سفر خود مطلع شوید، می توانید از طریق سایت اقدام نمایید و یا از طریق شماره تماس (83348-021) با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و یا به آدرس حضوری شرکت مراجعه نمایید و در نهایت بلیط خود را به صورت رفت/برگشت، چارتری و مطابق با خواسته خود با قیمت مناسب تهیه نمایید.

آدرس آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران: میدان فردوسی، خیابان استاد نجات الهی (ویلا)، نبش فلاح پور، پلاک ۳۷

فرودگاه شهر صورتی هند

برای زمانی که قصد دراید از جیپور در کشور هند به سمت قلب تپنده ایرا یعنی تهران سفر کنید لازم است که با فرودگاه ها آشنا باشید. فرودگاه بین المللی جیپور یکی از بزرگ ترین فرودگاه در راجستان هند است و هر ساله میلیون ها گردشگر در مسیر تهران به جیپور و برعکس جیپور به تهران در حال سفر هستند. حد فاصله فرودگاه بین المللی جیپور تا مرکز شهر حدودا ۱۵ کیلومتر است و به دلیل ابعاد کوچک آن و خدمات متناسب با فرودگاه همراه با راهنمایی های کارکنان موجود در آن به راحتی می توان از پروازهای ورودی و پروازهای خروجی استفاده کرد و به سمت مبدا/مقصد حرکت کرد.

بعد از آن که بلیط سفر جیپور به تهران را تهیه کردید می توانید در موعد مقرر وارد این فرودگاه شوید و در زمان مشخص شده در بلیط خود به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی در ایران راهی شوید. در این مسیر مطابق با ایرلاین خود حداقل ۲ توقف خواهید داشت. بنابراین برای طول سفر و مدت زمانی که در هواپیما هستید می توانید اوقات خود را به استراحت، مشاهده فیلم یا مطالعه کتب بگذرانید تا بتوانید طول مسیر را در ظاهر برای خود کوتاه تر کنید و لذت ببرید.

02183348