پرواز اوزاکا به تهران

تهران از گذشته تاکنون به عنوان پایتخت ایران معرفی شده است و یکی از بهترین مقاصد گردشگری به شمار می رود. شهر تهران در دامنه های رشته کوه البرز قرار دارد. در این شهر جاذبه های توریستی و گردشگری بسیار زیادی دارد که که با پرواز اوزاکا به تهران و برعکس تهران به اوزاکا می توانید از این پارک های سرسبز، مراکز خرید، رستوران های لوکس و بسیاری از مناطق دیگر بازدید کنید و شاهد زیبایی های آن ها باشید. اگر قصد سفر از شهر اوزاکا ژاپن به سمت تهران را دارید می توانید بدون ترافیک نسبت به خرید آنلاین بلیط هواپیما با قیمت ارزان در سایت آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران اقدام کنید.

بلیط هواپیما اوزاکا تهران با قیمت ارزان | پرواز اوزاکا به تهران

بلیط هواپیما اوزاکا تهران با قیمت ارزان

پیش از آن که از شهر اوزاکا به سمت تهران راهی شوید بهتر است که حداقل یک هفته قبل از سفر خود و در روزهای غیر تعطیل نسبت به تهیه بلیط هواپیما اوزاکا تهران اقدام نمایید. از طرفی هم یک سری عوامل همچون شرکت هواپیمایی، روز هفته، زمان سفر، مدت اقامت و… بر روی قیمت پرواز این سفر موثر واقع می شود. بنابراین قیمت هر بلیط با بلیط دیگر متفاوت است و قیمت دقیقی را برای این نوع پرواز نمی توان بیان کرد. لذا در صورتی که می خواهید از قیمت بلیط هواپیما اوزاکا تهران مطلع شوید می توانید از طریق شماره تماس (83348-021) با کارشناسان آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران در ارتباط باشید یا به آدرس حضوری آژانس مراجعه نمایید.

فرودگاه بین المللی امام خمینی

فرودگاه بین المللی امام خمینی

در جنوب غربی شهر تهران یک فرودگاه بین المللی به نام فرودگاه بین المللی امام خمینی وجود دارد که دارای امکانات و خدمات خارق العاده ای برای استقبال یا بدرقه مسافران می باشد. همانطور که می دانید این فرودگاه با هدف انجام پرواز خارجی ساخته شد به همین سبب فرودگاه دیگری به نام فرودگاه مهرآباد برای انجام پروازهای داخلی احداث شد. شرکت های هواپیمایی متعددی همچون قطر، امارات،لوفتهانزا، فلای دبی، ترکیش و… با فرودگاه امام خمینی همکاری می کنند و هر یک از مسافران می توانند با توجه به ایرلاین مدنظر خود به سمت مقصد راهی شوند. بنابراین می توان گفت که همه روزه انواع پروازهای خارجی به سمت فرودگاه امام خمینی راهی می شوند. پس فرودگاه امام خمینی یکی از پر رفت و آمدترین فرودگاه ها در داخل ایران است.

بهترین زمان سفر از اوزاکا به شهر تهران

بهترین زمان سفر از اوزاکا به شهر تهران

دو شهر اوزاکا و تهران در نقاط جغرافیایی متفاوتی قرار دارند و برای سفر بین این دو شهر باید از هواپیما استفاده کنید. برای انتخاب بهترین زمان سفر از اوزاکا به سمت تهران به موارد زیر بستگی دارد:

  • فصل: از لحاظ بهترین زمان و مناسب ترین فصل برای سفر از اوزاکا به تهران در دو فصل بهار و پاییز است. در این ایام آب و هوایی خنک و مطبوع بر روی شهر حاکم است و در این شرایط می توان بهترین لحظات را در این سفر سپری کرد.
  • تعطیلات: در تعطیلات رسمی و سایر تعطیلات همچون عید نوروز، میزان تردد مسافران نسبت به دیگر ایام سال بیش تر است و بالطبع روی هزینه های این سفر بسیار موثر است.
  • وضعیت آب و هوا: آب و هوای بد و طوفانی می تواند سب تاخیر یا لغو پرواز شود. بنابراین پیش از آن که در تاریخ دلخواه خود بلیط مدنظر را تهیه کنید حتما وضعیت آب و هوایی آن را بررسی کنید تا بتوانید بهترین سفر را در زندگی خود تجربه کنید.

با توجه به مواردی که در این بخش توضیح داده شد، بهترین زمان برای سفر از سمت اوزاکا به پایتخت ایران در فصل پاییز و بهار و در آن هفته هایی‌ست که تعطیلات رسمی وجود ندارد.

02183348