پرواز سنگاپور به تهران

سنگاپور، یکی از کشورهای جزیره ای در نزدیکی خط استواست که در جنوب قاره آسیا قرار دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این کشور با وجود این که از مساحت نسبتا کمی برخوردار است اما افراد زیادی در این کشور زندگی می کنند. بنابراین جزء پرجمعیت ترین کشورها در قاره آسیا محسوب می شود و در حیطه اقتصاد و درآمد جزء اصلی ترین کشورهاست که حتی در سراسر جهان هم به عنوان غول اقتصادی از آن یاد می شود. همچنین بهتر است بدانید که تمامی افرادی که در این کشور زندگی می‌کنند بسیار قانومند و محترم هستند و دائما در راستای پیشرفت و ترقی کشور خود تلاش می کنند. از طرفی در سراسر جهان به خصوص از ایران افرادی هستند که به قصد کار، تجارت و تفریح به سنگاپور سفر می کنند و بعد از اتمام کار و تفریح قصد دارند که به تهران بازگردند. در این بین است که پرواز سنگاپور به تهران و برعکس تهران به سنگاپور نمایان می شود و این نوع افراد با مراجعه به سایت آژانس مسافرتی قصر شیرین می توانند بلیط هواپیما سنگاپور تهران با قیمت ارزان به همراه کامل ترین خدمات را تهیه کنند.

پرواز سنگاپور به تهران

بلیط هواپیما سنگاپور به تهران با قیمت ارزان

در آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران می توانید خرید بلیط سفر سنگاپور به تهران را به روش های مختلفی (حضوری، تلفنی و اینترنتی) انجام دهید. به جهت تهیه بلیط سفر از سنگاپور به قلب تپنده ایران یعنی تهران می توانید به صورت حضوری به آدرس خیابان نجات الهی (خیابان ویلای جنوبی)، تقاطع خیابان فلاح پور، پلاک ۳۷، آژژانس مسافرتی قصر شیرین تهران مراجعه نمایید.

پرواز سنگاپور به تهران در تمام ایام هفته و با ایرلاین های مختلفی مانند ترکیش، آنادولوجت، فلای دبی، امارات، قطر و… انجام می‌شود که حداقل در این مسیر یک الی دو توقف خواهید داشت.

شما عزیزان با استفاده از توضیحات و راهنمایی های کارشناسان آژانس مسافرتی و هواپیمایی قصر شیرین تهران می توانید بهترین پرواز این مسیر را انتخاب و با قیمت مناسب خریداری نمایید.

فرودگاه چانگی سنگاپور

فرودگاه چانگی سنگاپور

فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور یکی از پرترددترین فرودگاه های جهان و مهم ترین فرودگاه در کشور سنگاپور است. این فرودگاه در شمال شرقی سنگاپور قرار دارد و سه ترمینال را در دل خود جای داده است که هر یک از آن ها به منظور خدمات بهتر و آسان تر به تمامی مسافران با یکدیگر ارتباط دارند.

در این فرودگاه امکانات و خدمات متعددی همچون خدمات فضایی برای تفریح و بازی کودکان و بزرگسالان، آبشاری جذاب با ارتفاع ۷ طبقه، هتل هایی راحت و دلنشین برای اقامت و استراحت مسافران، سرویس اینترنت رایگان، استخر روباز، باغ های دیدنی و زیبای پروانه و گل و کاکتوس و… قرار دارد که می تواند هر مسافری را مجذوب خود کند.

باغ پروانه ها در فرودگاه چانگی سنگاپور

همانطور که در بخش قبلی گفته شد فرودگاه بین المللی چانگی سنگاپور دارای خدمات و امکانات خارق العاده‌ای است که می تواند هر مسافری را شگفت زده کند. از جمله این خدمات و بجاذبه های تفریحی این فرودگاه می توان به باغ پروانه ها اشاره کرد که در پایانه ۳ این فرودگاه واقع شده است.جالب است بدانید که در این فرودگاه انواع و اقسام پروانه ها وجود دارد که تعداد آن ها بالغ بر ۱۰۰۰ پروانه با نژادهای مختلفی وجود دارد.

باغ پروانه ها در فرودگاه چانگی سنگاپور، دارای انواع درخت، گل، تالاب و آبشار است که محیطی مناسب برای رشد و نمو پروانه‌ها را ایجاد می کند.

در واقع می توان گفت که باغ پروانه ها همچون زیستگاهی آموزشی برای مسافران عمل می کند. به عبارت دیگر با دیدن این باغ می‌توان با چرخه زندگی پروانه ها و نحوه تغذیه آنها آشنا شد. همچنین با دیدن این باغ و سرسبزی های آن می توان آرامش را احساس نمود و لحظات آرامی را قبل از سفر یا بعد از سفر تجربه کرد.

02183348