پرواز تهران به آگرا

هند، یکی از دیدنی ترین کشورهایی‌ست که در دل خود شهرهای مختلفی را جای داده است. از جمله این شهرها می توان به شهر آگرا اشاره کرد که از مهم ترین شهرهای توریستی و بسیار زیباست که هر ساله افراد زیادی با پرواز تهران به آگرا و برعکس پرواز آگرا به تهران به سمت این شهر در هند راهی می شوند. زمانی که اسم هند به گوش هر کسی می خورد به یاد تاج محل می‌افتد البته ناگفته نماند فقط فردی که به سمت هند و جذابیت های آن سفر کرده باشد می تواند درک کند که تا چه حدی جاذبه و زیبایی‌هایی در آگرا وجود دارد. اگر قصد دارید که در بهترین شرایط نسبت به خرید بلیط پرواز تهران به آگرا در کشور هندوستان اقدام کنید می توانید از طریق شماره تماس (83348-021) و یا سایر راه های ارتباطی با کارشناسان قصر شیرین تهران همراه باشید.

پرواز تهران به آگرا

بلیط هواپیما تهران آگرا با قیمت ارزان

برای بسیاری از افراد مسافرت با هزینه های بالا خیلی خوشایند نیست و بیش ترین می خواهند که با قیمت های مناسب و مقرون به صرفه به سمت مقصد خود سفر کنند و هزینه اقامت در هتل را به پایین ترین حدممکن برسانند. بدین ترتیب برای آن که به تصمیم و خواسته خود جامه عمل بپوشانند به فکر راه حل هایی می گردند تا بتوانند به صورت رفت و برگشت بلیط هواپیما تهران به آگرا را با قیمت ارزان و خدمات نسبتا کاملی تهیه کنند.

اگر شما هم جزء این افراد هستید می توانید در روزهایی که در آگرا تعطیلی خاصی وجود ندارد یا ایامی که گردشگران کم‌تری در آگرا وجود دارد به سمت این شهر راهی شوید. همچنین یکی دیگر از مواردی که بر روی قیمت بلیط تهران به سمت آگرا اثرگذار است، نیمه دوم سال است. زیرا در این ایام میزان بارندگی بیش تر است. در ماه های سپتامبر تا دسامبر، باران های فصلی با شدت متغیر همراه است که همین امر باعث خنک شدن هوا و رطوبت بالای آن می شود.

از طرفی در ماه های مارس تا ژوئن، آب و هوایی گرم و آفتابی بر روی آگرا حاکم است و میزان دمای آب و هوا در این ایام نسبتا بالاست و حتی می تواند برای بسیاری از افراد سخت و طاقت فرسا باشد.

البته ناگفته نماند آب و هوای آگرا در نیمه دوم سال، به صورت فصلی تغییر می کند و به دلیل وجود بارش های فصلی، میزان رطوبت هوا در آگرا افزایش می یابد. بنابراین اگر می خواهید بلیط هواپیمای تهران به مقصد آگرا را با قیمت های ارزان خریداری کنید باید به تعطیلات، ایام سفر به آگرا و نوع شرایط آب و هوایی در نیمه دوم سال توجه داشته باشید.

چه زمانی به آگرا سفر کنیم؟

بهترین زمان برای سفر به آگرا در فصل های بهار، پاییز و زمستان است. در این ایام آب و هوایی خنک و دل انگیز بر روی آگرا حاکم است و گردشگران زیادی به قصد تفریح و گردش از جاذبه های دیدنی این شهر به سمت مثلث طلایی هند یعنی آگرا راهی می‌شوند.

جزئیات پرواز تهران به آگرا

جزئیات پرواز تهران به آگرا

مثلث طلایی هند یا همان آگرا یکی از جاذبه های محبوب و پرطرفدار در هند است که ایرلاین های مختلفی از تهران به سمت دهلی هند و بمبئی فعالیت دارند. در صورتی که می خواهید از تهران به سمت دهلی هند سفر کنید و به سمت جاذبه های آن و شهر آگرا راهی شوید می توانید از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به سمت دهلی هند با ایرلاین ماهان راهی شوید. در مقابل اگر می‌خواهید به سمت بمبئی هند و سپس به سمت جاذبه های این منطقه سفر کنید می توانید از طریق تهیه بلیط ایرلاین های قطر، امارات، فلای دبی و ایران ایر به سمت مقصد خود در موعد مقرر حرکت کنید.

به طور کلی با توجه به دو ایرلاین ماهان و ایران ایر می توان گفت که جزئیات پرواز، جزئیات قیمت و قوانین پرواز با یکدیگر متفاوت است و با توجه به تعداد توقف در مسیر تهران به آگرا می‌توانید حدودا در مدت زمان ۲۲ ساعت و ۳۰ دقیقه به آگرا برسید.

02183348