پرواز تهران برلین

شهر برلین پایتخت جمهوری فدرال آلمان، مشهور به سرزمین شاعران و متفکران می‌باشد. این شهر دارای آب و هوای مدیترانه‌ای است که زمستان های بسیار سرد و تابستان های نسبتا گرمی دارد. برلین شهری بسیار دنج و ایده‌ آل برای افرادیست که به دنبال اقلیمی معتدل هستند و برای استراحت و رفع خستگی سفر می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر تا به حال پا به شهر برلین نگذاشته اید حتما در اسرع وقت اقدام به رزرو بلیط پرواز تهران برلین نمایید. زیرا علاوه بر جاذبه های طبیعی و به سبب پیشینه تاریخی طولانی این شهر، جاذبه های باستانی بسیار زیادی وجود دارند که باید حتما آن ها را از نزدیک مشاهده کنید. 

مدت زمان پرواز تهران برلین

به طور میانگین پرواز از شهر تهران تا شهر برلین 6 ساعت به طول می‌انجامد. فاصله زمانی ذکر شده متغیر بوده و با توجه به مسیر های پروازی می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال اگر هواپیما در فرودگاه Berlin Tegel Airport فرود بیاید پرواز حدودا در 5 ساعت انجام گرفته است. علاوه بر این عواملی نظیر وضعیت آب و هوایی و توقف های میان راهی نیز در میزان طولانی  شدن پرواز موثر اند. لازم به ذکر است پرواز های خارجی از مبدا تهران مانند سابق عمل نکرده و کلیه‌ی پرواز های خارجی از فرودگاه امام خمینی انجام می‌شوند. 

 پرواز تهران برلین

جاذبه های گردشگری برلین

برلین پپیشینه تاریخی طولانی و پرباری دارد علاوه بر این حوادث و رخداد های گوناگونی به خود دیده است. از جنگ های متعدد و پی در پی رومیان با ژرمن ها گرفته تا جنگ جهانی دوم. همه‌ی این حوادث سبب شکل گیری ابنیه و آثار باستانی و تاریخی بسیاری شده است که گردشگران را از نقاط مختلف کره زمین به برلین کشانده است. در ادامه به معرفی برخی از این آثار خواهیم پرداخت:

  • دروازه براندنبورگ |Brandenburg Gate

این بنای قرن هجدمی به فرمان پادشاه ویلیام دوم در سبک نئو کلاسیک بنا شده است. در آن زمان جلسات مهم و مراسمات بزرگ و پر تشریفات در این بنا برپا می‌شد. باستان شناسان دروازه براندنبورگ را به عنوان نمادی از تاریخ پرتلاطم و نا آرام برلین قلمداد کرده و اغلب افراد نیز آلمان را با تصویر این دروازه می‌شناسند. 

  • کاخ شارلوتنبورگ | Charlottenburg Palace

کاخ شارلوتنبورگ به نوعی یادآوره دوران باروک محسوب می‌شود. این بنا در قرن هفدهم ساخته شد و در قرن هجدهم مورد استفاده و بهره برداری قرار گرفت. با مشاهده فضای داخلی کاخ حس می‌کنید در زمان سفر کرده اید و وارد دوران باروک شده اید. متاسفانه طی جنگ جهانی دوم آسیب های بسیار زیادی به این بنا وارد شد اما هنوز هم شکوه و جلال خود را حفظ کرده است ضمن این که پس از اعلام آتش بس مورد بازسازی و مرمت نیز قرار گرفت. 

  • موزه تاریخ آلمان | German Historical Museum

موزه ملی تاریخ آلمان که به اختصار DHM نامیده می‌شود موزه‌ای استثنایی با معماری کاملا مدرن می‌باشد که توجه عده کثیری از گردشگران را معطوف به خود کرده است. تمرکز این موزه بر آثار عصر روشنگری و اشتراکات فرهنگی و تاریخی میان آلمانی‌ها و اروپاییان می‌باشد. 

  • بوستان Volkspark Friedrichshain

به محض ورود به این پارک اسرار آمیز محو جذابیت های آن خواهید شد. جذابیتی غیر قابل توصیف که حاصل هنر بی حد و مرز مجسمه سازان خبره این بوستان می‌باشد. می‌توانید روی پل اوبرباوم رفته و به تماشای غروب دل‌انگیز برلین بنشینید و به صدای موسیقی نوازندگان خیابانی که نزدیک به این پارک ساز می‌نوازند گوش فرا دهید و لحظات خوشی را تجربه کنید. 

بلیط تهران برلین

  • پارک ویکتوریا | Viktoriapark

این پارک در منطقه کروزبرگ شهر برلین واقع شده است و دارای فضای سبز تسکین بخشی برای استراحت و پیک نیک به همراه خانواده می‌باشد. همچنین چشم انداز وسیعی از سراسر شهر برلین در مقابل دیدگان شما قرار می‌دهد. علاوه بر این آبشاری مصنوعی نیز در این پارک تعبیه شده که در فصل بهار و تابستان جاری می‌شود. امکانات تفریحی زیادی از جمله زمین تنیس، پیست اسکیت و سینما در فضای باز در این پارک احداث شده است. 

  • اپراخانه برلین | Berlin State Opera

اپراخانه برلین که اغلب به عنوان اپرای دولتی برلین شناخته می‌شود از سال 1741 به فرمان پادشاه فردیک کبیر ساخته شد که در سال 1743 مورد بهره برداری قرار گرفت. در طی جنگ جهانی دوم این بنا بر اثر حملات متفقین دچار آسیب شد اما در سال 1955 بازسازی و مرمت شد. اپراخانه برلین اولین سالن تئاتر مستقلی است که در کشور آلمان ساخته شده است. 

  • قصر اشک | Tränenpalast

قصر اشک برلین گذرگاهیست بنا شده در مرز میان برلین شرقی و غربی. از سال 1962 تا سال 1989 گذرگاهی برای مردم این کشور بود اما امروزه تبدیل به موزه شده است که بر آثار دوران جنگ سرد آلمان متمرکز است. در آن دوران ساکنان آلمان شرقی اجازه ورود به خاک آلمان شرقی را نداشتند به همین علت نام این گذرگاه بعد ها قصر اشک گذاشته شد. 

قیمت پرواز تهران برلین

قیمت پرواز تهران برلین

به طور کلی عوامل بسیار زیادی بر قیمت بلیط های پروازی تاثیر می‌گذارند. این عوامل شامل کلاس های پروازی، زمان پرواز و شرکت هواپیمایی خدمات دهنده و میزان بار همراهتان می‌باشند. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه اصلی سایت آژانس هواپیمایی قصر شیرین در قسمت پرواز، تاریخ رفت و برگشت خود را مشخص کرده و همچنین کلاس پروازی و تعداد مسافران را مشخص نمایید و با کلیک بر روی دکمه جست و جو قیمت بلیط خود را مشاهده کنید.

یکی از مهمترین این عوامل زمان پرواز می‌باشد. برای مثال رزرو بلیط برای روز های تعطیل برایتان با قیمت بالا تری محاسبه می‌شود زیرا اغلب افراد نیز روز های تعطیل را برای سفر کردن انتخاب می‌کنند. همچنین بلیط پرواز های سیستمی از بلیط پرواز های چارتری بیشتر هستند. بلیط سیستمی به بلیط هایی گفته می‌شود که با نرخ مصوب دولتی و به طور مستقیم و بی‌واسطه از شرکت های هواپیمایی خریداری شوند. پرواز های سیستمی به علت مزایایی از جمله قابلیت استرداد وجه برای مسافران در صورت انصراف از سفر قیمت بالاتری نسبت به پرواز های چارتری دارند. بلیط های چارتری دقیقا نقطه مقابل پرواز های سیستمی داشته و توسط آژانس هواپیمایی یا سایر شرکت های خدمات مسافرتی اجاره می‌شوند. همچنین بلیط مسافرتی برای کودکان زیر دو سال 10 درصد قیمت بلیط بزرگسالان و افراد 2 تا 12 سال نصف قیمت بلیط بزرگسالان محاسبه می‌شود.

 

02183348