پرواز تهران به پکن

به دلیل روابط خوب ایران و چین پرواز تهران به پکن و پکن به تهران از مسیرهای پرتردد است. علاوه بر تجار و افراد فعال در حوزه بازرگانی گردشگران بسیاری نیز چین را برای گذراندن تعطیلات و گشت و گزار انتخاب می کنند. با وجود اینکه شهرهای چین به خصوص پایتخت آن یعنی شهر پکن جمعیت زیادی دارد اما از مناطق گردشگری، طبیعت و جاذبه های باستانی آن نباید غافل شد. پکن در شمال شرق چین واقع شده و هر چهار فصل را در آن شاهد هستید. بهترین فصل سفر به چین معمولا بهار است که طبیعت این کشور جانی تازه میگیرد.

بلیط هواپیما تهران پکن با قیمت ارزان

پکن مرکز سیاسی، فرهنگی و تاریخی چین است و بسیاری از جاذبه‌ها و آثار باستانی چین در این شهر قرار دارد. برخی از آنها عبارتند از:

شهر ممنوعه، دیوار بزرگ چین، معبد شائولین، صومعه معلق و طبیعت بی نظیر و بکر اطراف چین، همگی از جاذبه های دیدنی در چین هستند که با دریافت پرواز تهران به پکن می توانید از آنها دیدن کنید.

اینکه بلیط خود را با چه قیمتی دریافت کنید بستگی به فصل و روز سفر دارد. کلاس پروازی نیزدر قیمت بلیط نقش اساسی دارد. بدیهی است که بلیط فرست کلس از بلیط های اکونومی قیمت بیشتری دارد.

پرواز تهران پکن با پرواز ماهان به طور مستقیم انجام می شود و توقفی ندارد. معمولا پرواز ۲ روز در هفته و از مبدا فرودگاه بین المللی امام خمینی به فرودگاه بین المللی پکن برگزار می شود.

پرواز تهران به پکن

سفر هوایی از تهران به پکن

فرودگاه بین المللی داکسینگ پکن – Beijing Daxing International Airport، فرودگاه اصلی این شهر است. فرودگاه از امکانات و خدمات بسیاری برخوردار است و مسافران می توانند از تمامی خدمات فرودگاه استفاده کنند. رستوران، کافه، اتاق بازی و حتی باغی به نام باغ چینی در این فرودگاه ساخته شده است.

سفر هوایی از تهران به پکن تقریبا ۱۰ ساعت زمان می برد. ممکن است پرواز شما در یک فرودگاه واسط دارای توقف باشد. در این صورت پرواز شما بیشتر از میزان معمول زمان خواهد برد.

بلیط هواپیمای تهران پکن معمولا قیمت بالایی دارد. اگر قصد سفری ارزانتر به این کشور را دارید بهتر است بلیط را به صورت رفت و برگشت تهیه کنید و یا در ایامی به پکن سفر کنید که گردشگران کمتری دارد.

در فصل های پرگردشگر مانند بهار علاوه بر قیمت بلیط هزینه سفر شما به دلیل بالا رفتن قیمت هتل ها و مناطق گردشگری بالاتر می رود.

 خرید بلیط هواپیمای پکن

برای جلوگیری از اتلاف وقت و صرفه جویی در هزینه ها پیشنهاد می کنیم بلیط خود را به صورت آنلاین تهیه کنید. برای این منظور می توانید از سایت قصر شیرین اقدام به دریافت بلیط نمایید. کافیست مبدا و مقصد خود را تهران و پکن تعیین کنید. تاریخ سفر خود را مشخص کرده و تعداد افرادی که در سفر همراه شما هستند را انتخاب کرده و بلیط خود را به راحتی دریافت کنید.

02183348