پرواز تهران به بندرعباس

آیا می خواهید در تابستان سال جاری با پرواز تهران به بندرعباس سفر کنید؟ به نظر شما بهترین زمان برای سفر به بندرعباس چه زمانی‌ست؟ آیا به دنبال تهیه بلیط پرواز مستقیم تهران به بندرعباس و برعکس بندرعباس به تهران با قیمت ارزان هستید؟

اگر به دنبال پاسخ اینگونه سوالات هستید، پیشنهاد آژانس قصر شیرین تهران به شما دوستان این است که تا بخش پایانی این مطلب همراه ما باشید تا علاوه بر آن که درباره این مسافرت جذاب اطلاعاتی را به دست بیاورید، بتوانید نسبت به خرید بلیط پرواز تهران بندرعباس با پروازهای ماهان، ایران ایر یا آسمان از قصر شیرین تهران راحت تر تصمیم بگیرید.

بندرعباس همانند بسیاری از شهرهای دیگر ایران هر ساله و در کل 365 روز سال پذیرای گردشگران زیادی‌ست. بالطبع انواع و اقسام جاذبه های گردشگری و تاریخی وجود دارد که در تمام سال توانسته است هم از داخل کشور هم از سراسر جهان افراد زیادی را به سمت خود جلب نماید. در ادامه این مطلب به معرفی مناطق دیدنی بندرعباس می پردازیم.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بندرعباس با دیگر کشورهای اطراف خلیج فارس بیش ترین حمل و نقل کالا را دارد. به همین دلیل می توان گفت که نقش پررنگی در نقل و انتقال انواع کالاها به سایر کشورها اشاره کرد و کارخانه های مهم صنعتی متعددی در این شهر وجود دارد. همین دو عامل به تنهایی باعث شده اند که افراد زیادی با اهداف مختلفی به خصوص با هدف تجارت و کار به سمت بندرعباس سفر کنند.

بلیط هواپیما تهران بندرعباس با قیمت ارزان

بلیط هواپیما تهران بندرعباس با قیمت ارزان

همانطور که می دانید تعداد آژانس های مسافرتی در داخل ایران حتی سایت های موجود در بستر اینترنت نیز زیاد است. به همین سبب می توان انواع بلیط هواپیمایی تهران به بندرعباس با قیمت های متنوعی را مشاهده نمود. اما به نظر شما آیا می توان بلیط پرواز تهران به بندرعباس را با قیمت ارزان یا به صورت چارتر تهیه کرد؟

در جواب به این سوال می توان گفت که بلیط های متعددی در آژانس های مسافرتی و سایت ها وجود دارد که هر یک از آن ها با توجه به خدمات و ایرلاین دارای قیمت های مختلفی هستند. بنابراین نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را برای این پرواز بیان کرد.

در صورتی که می خواهید به صورت چارتر به سمت بندرعباس و مناطق دیدنی آن سفر کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران تماس حاصل فرمایید. اما اگر می خواهید از قیمت بلیط تهران به بندرعباس مطلع شوید و سپس نسبت به خرید بلیط این پرواز اقدام کنید باز هم می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.

مکان دیدنی در بندرعباس

مکان های دیدنی در بندرعباس

 • قلعه فین
 • آبشار تزرج
 • پارک ساحلی غدیر
 • دره داماش سیاهو
 • چشمه آب گرم گنو
 • مسجد جامع دلگشا
 • محله باستانی سورو
 • پارک ساحلی سورو
 • معبد هندوهای بندرعباس
 • عمارت کلاه فرنگی بندرعباس
 • بازار مرکزی سیتی سنتر بندرعباس

وضعیت آب و هوا در شهر بندرعباس

وضعیت آب و هوا در شهر بندرعباس

نوع آب و هوای شهر بندرعباس معمولا گرم و مرطوب است که به صورت میانگین میزان بارندگی آن 200mm (میلی متر) است. از این رو دمای گرم ترین روزهای سال در بندرعباس 52C° (52 درجه سانتی گراد) بوده و دمای سردترین روزهای سرد سال در بندرعباس 2C° (2 درجه سانتی گراد) می رسد.

به طور کلی می توان گفت که از نیمه آبان ماه تا نیمه فروردین ماه، آب و هوای بندرعباس دل انگیز و مطبوع است. همچنین آب و هوایی گرم و خشک در ماه های اردیبهشت و خرداد در بندرعباس حاکم است. همچنین، آب و هوای بندرعباس از تیر ماه تا مهر ماه نیز شرجی و مرطوب است.

بهترین زمان برای سفر به بندرعباس

بهترین زمان برای سفر با پرواز تهران به بندرعباس

از نظر آژانس قصر شیرین تهران، بهترین زمان سفر به بندرعباس در فصل بهار است. بدین منظور می توانید از ماه های این فصل به سمت بندرعباس سفر کنید. همچنین از اوایل آ‌ذر ماه هم یکی از بهترین فرصت ها برای مسافرت به سمت این بندر می باشد. اگر می خواهید از جشنواره های موجود در بندرعباس از جشنواره خلیج فارس، جشنواره مجسمه شنی، جشنواره جهله نگاری و… شرکت کنید می توانید در همین ایام نسبت به خرید پرواز تهران به بندرعباس اقدام نمایید تا سریع تر بتوانید از این جشنواره ها و دیدنی های این شهر دیدن کنید.

02183348