پرواز تهران به بالی

در این قسمت می‌خواهیم به معرفی بالی (Bali)؛ جزیره‌ای شگفت انگیز در کشور اندونزی بپردازیم. بالی یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری جهان است که سالیانه سیل کثیری از مسافران را جذب خود می‌کند. پرواز تهران به بالی به صورت رفت و برگشتی نیز در سایت قصر شیرین قابل خریداری می‌باشد. به عبارتی برای پرواز بالی به تهران نیز می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید. اگرمی‌خواهید روزهای خاص و خاطره انگیزی را تجربه کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم از سفر بالی به سادگی گذر نکنید.

این جزیره جاذبه‌های گردشگری متعددی دارد که همه نوع سلیقه‌ای را در بر می‌گیرد. به عنوان مثال اگر به دنبال آرامش هستید و بالی را برای گذراندن اوقاتی آرام و به دور از هیاهوی زندگی انتخاب کرده‌اید باید بگوییم که بعد از ظهرهای آرام سواحل بالی انتظارتان را می‌کشد. در نقطه مقابل اگر به دنبال کندوکاو هستید و سفرهای ماجراجویانه را برای تعطیلات خود می‌پسندید در این جزیره مناطق بکر زیادی وجود دارد که با قایق می‌توانید به آن سمت‌ها بروید و چند ساعتی را صرف گشت و گذار در بالی کنید.

بلیط هواپیما تهران بالی با قیمت ارزان

اگرمی‌خواهید هزینه‌های یک سفر لوکس و لاکچری را با خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت، کنترل و مدیریت کنید لازم است که مواردی را هنگام دریافت بلیط رعایت کنید. نکاتی مانند زمان خرید پرواز، مدت زمان پرواز، خدمات هواپیمایی و نوع کلاس پروازتان تاثیر زیادی روی قیمت آن دارد. علاوه بر آن نرخ متغیر دلار و مناسبت‌های تقویم نیز از عواملی هستند که بر قیمت بلیط هواپیما موثرند. به طور کلی برای خرید بلیط پرواز تهران بالی از سایت قصر شیرین سعی کنید به تمامی موارد بالا توجه کنید.

پرواز تهران به بالی

بهترین فصل سفر به بالی

خوب است بدانید که بالی عناوین دیگری مانند آخرین بهشت، سرزمین هزاران معبد و صبحگاه جهان و جزیره خدایان را دارد. به عبارتی این سرزمین جذاب و دیدنی بهشتی حاضر در دنیای امروز که می‌توانید با خیال راحت چند روزی را درون آن به تجدید قوا بپردازید! به طور کلی بهتر است در ماه‌های تیر، مرداد و شهریور به این جزیره سفر کنید زیرا آب و هوای قالب در بالی رو به خشک می‌رود و آفتاب تابان آن زیبایی‌های جزیره را برجسته‌تر از قبل می‌کند.

اطلاعات پروازی بالی

پرواز تهران به سمت بالی با چند شرکت هواپیمایی مختلف انجام شده و  بر اساس نوع ایرلاینی که انتخاب می‌کنید متغیر است. به عنوان مثال پرواز امارات به سمت بالی حدود ۱۳ ساعت و ۲۰ دقیقه به طول می‌انجامد. این در حالی است که پرواز غیر مستقیم آن که از طریق دو ایرلاین قطر ایرویز و گارودا ایندونزیا انجام می‌شود حدود ۱۷ ساعت و ۴۰ دقیقه می‌باشد. مبدا فرودگاه امام خمینی تهران و مقصد فرودگاه بین المللی انگوراه رای (Ngurah Rai International Airport) خواهد بود.

 

02183348