پرواز تهران هامبورگ

هامبورگ پس از برلین عنوان بزرگترین شهر آلمان را به خود اختصاص داده است. به علت قرار گیری در مجاورت رود البه دارای آب و هوایی دریایی و معتدل است. تابستان های هامبورگ خنک و تا حدودی ابریست و از این رو بهتر است در همین فصل به این کشور شهر سفر کنید. آمار ها نیز نشان دهنده تعداد بالای متقضایان پرواز تهران هامبورگ در فصل تابستان می‌باشند. هر کجای این شهر دارای جذابیت های منحصر به فردیست که هر کسی را به وجد می‌آورد. 

بلیط هواپیما تهران به هامبورگ

به منظور اخذ بلیط هواپیمای تهران به هامبورگ به صفحه اصلی سایت آژانس هواپیمایی قصر شیرین مراجعه نموده و پس از وارد کردن مقصد مورد نظرتان در پنل رزرویشن و اضافه کردن جزئیات روی دکمه جست و جو کلیک کنید. لیستی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت شامل بلیط های مختلف بر اساس قیمت، ساعت پرواز، سیستمی بودن یا چارتر بودن بلیط پرواز، کلاس و ساعت پرواز می‌باشد. 

پرواز تهران هامبورگ

بلیط های سیستمی بلیط هایی هستند که با نرخ مصوب دولتی و به طور مستقیم و بی‌واسطه از شرکت های هواپیمایی خریداری می‌شوند. این پرواز ها قابلیت استرداد وجه برای مسافران را میز فراهم نموده اند یعنی دریافت کنندگان بلیط اگر به هر دلیلی از سفر منصرف شدند می‌توانند وجه پرداختی خود را از ایرلاین پس بگیرند البته با پرداخت مبلغی به عنوان جریمه. بلیط های چارتر نیز دقیقا در نقطه مقابل پرواز های سیستمی قرار گرفته اند. این پرواز ها توسط آژانس هواپیمایی و یا سایر شرکت های خدمات مسافرتی اجاره می‌شوند و با قیمت بالایی نسبت به پرواز های سیستمی به فروش می‌رسند. 

همچنین سطح یا کلاس پروازی سطح خدماتی که مسافران در طول پرواز ارائه می‌شود را نشان می‌دهد. کلیه‌ی شرکت های هواپیمایی، خدمات خود را در سه سطح بیزینسی یا تجاری، اقتصادی و فرست کلاس ارائه می‌کنند. خدماتی که در پروازهای اکونومیک به مسافران ارائه داده می‌شوند شامل وعده‌ی غذایی،  اینترنت رایگان و مانیتور شخصی برای تماشای فیلم می‌باشد. مسافران کلاس تجاری یا بیزینس کلاس نیز خدماتی مشابه با کلاس اکونومیک اما با کیفیت بالاتر و منویی متنوع تر دریافت می‌نمایند. از امتیازاتی که کلاس پروازی درجه یک در اختیار مسافران قرار می‌دهد می‌توان به فضای گسترده‌ای که برای مسافران ایجاد شده است و صندلی هایی به مبلمان خانگی شاهت دارند اشاره نمود. (حتی در برخی از خطوط هوایی کابین های خصوصی برای مسافران ایجاد شده است که می‌توانند در آن حریم شخصی خود را داشته باشند.)

جاذبه های گردشگری هامبورگ

هامبورگ شهری پر جنب و جوش و شگفت انگیز است شهری که می‌توانید در آن هیجان را احساس کنید. این شهر علاوه بر جاذبه های گردشگری و تاریخی غذاهای خوشمزه و دلپذیری نیز دارد. اما به طور کلی چیزی که باعث می‌شود در این شهر شما زندگی کردن روی آب را تجربه می‌کنید هامبورگ از این جهت شباهت بسیار زیادی به ونیز دارد. در ادامه به چند نمونه از این جاذبه ها اشاره می‌نماییم:

  • الب فیلارمونی هامبورگ | Elbphilharmonie Hamburg

در الب فیلارمونی هامبورگ شما قادر هستید سراسر هامبورگ را مقابلتان تماشا کنید. این بنای مدرن و باشکوه مرکزی فرهنگی برای برگذاری ارکستر فیلارمونیک است که کاربری های دیگری نیز دارد. تعداد زیادی رستوران و کافه در محوطه این الب بنا شده اند که باعث افزایش چند برابری بازدید کنندگان شده است. 

  • گالری هنری هامبورگ | Hamburger Kunsthalle

گالری هنری هامبورگ یکی از مهم ترین و بزرگ ترین موزه های کشور آلمان محسوب می‌شود. سه ساختمان متصل به هم که در سال های 1869، 1921 و 1997 بنا شده اند این گالری را تشکیل می‌دهند و هنر هفت قرن اروپا را در خود جای داده اند. از تابلو های نقاشی قرن چهاردم آلمان گرفته تا آثار هنرمندان ایتالیایی قرون هفدهم و هجدهم گرفته تا آثاری از هنرمندان معاصر و بین المللی کشور آلمان. 

تهران هامبورگ

  • باغ گل و گیاه هامبورگ |Plants and Flowers

مساحت این پارک شهری چیزی در حدود 47 هکتار می‌باشد که در مرکز شهر هامبورگ واقع شده است. گردش در این باغ موجب می‌شود روز پر از دغدغه و اضطراب خود را به فراموشی سپرده و احساس آرامش و خونسردی کنید. همچنین از منظره زیبایی که گل ها و چمنزارها ساخته اند لذت ببرید. 

  • پارک گیاه شناسی هامبورگ | Loki Schmidt Garden Botanical of University Hamburg

نام رسمی این پارک، باغ گیاه شناسی دانشگاه هامبورگ می‌باشد که در میان مردم به نام پارک گیاه شناسی هامبورگ شهرت دارد. این پارک با مساحت 25 هکتاری خود توسط اعضای دانشگاه هامبورگ حفاظت و اداره می‌شود. این بوستان شگفت انگیز در شهر Osdorf واقع شده و از بازدید کنندگان هزینه‌ای بابت ورودی دریافت نمی‌کند. جالب است بدانید در سال 2012 هلموت اشمیت که در آن زمان صدر اعظم آلمان بود نام این پارک را به نام همسرش لوکی اشمیت تغییر داد. البته چند سال پس از صدرات هلموت اشمیت نام این پارک به نام نخستش بازگشت. 

پرواز تهران هامبورگ

  • باغ وحش استلینگن | Tierpark Hagenbeck

همانطور که می‌دانید تماشای حیوانات از نزدیک برای کودکان بسیار لذت بخش است بنابراین باغ وحش استلینگن بهترین انتخاب برای خانواده ها و افرادی همراه فرزندان کوچکشان سفر می‌کنند، می‌باشد. این باغ وحش به دست کارل هاگنبک، ماهی فروشی که به حیوانات علاقه وافری داشت ساخته شد. نکته جذابی که در ارتباط با این باغ وحش وجود دارد این است که حیوانات در قفس محصور نیستند و آزادانه در این باغ رفت و آمد می‌کنند. 

  • تونل ست پائولی | Alter Elbtunnel

تونل البه که با نام تونل سنت پائولی شناخته می‌شود نخستین بار در سال 1911 ساخته شد. این تونل به حمل و نقل با اتوموبیل و عبور عابران پیاده اختصاص دارد. در دو طرف این تونل شش آسانسور بزرگ تعبیه شده است که مخصوص جا‌به‌جایی عابران پیاده میان طبقات می‌باشد. جالب است بدانید که این تونل هنوز هم مورد استفاده مردم شهر قرار می‌گیرد. این تونل به صورت 24 ساعته باز است. 

 

02183348