پرواز تهران به ژوهانسبورگ

سفر به آفریقای جنوبی یکی از جسورانه‌ترین انتخاب‌هایی است که می‌توانید در زندگی خود تجربه کنید. یوهانسبورگ، ژوبورگ، ژوزی، اگلی و شهر طلا همگی نام‌هایی هستند که ساکنین ژوهانسبورگ، به آن نسبت داده‌اند. برای خرید بلیط هواپیما تهران ژوهانسبورگ می‌توانید در کوتاه ترین زمان از طریق سایت قصر شیرین اقدام کنید. خوب است بدانید که پرواز برگشت این مسیر هوایی یعنی پرواز ژوهانسبورگ به تهران نیز در سایت ما قابل خریداری است. این شهر پایتخت اقتصادی و صنعتی آفریقای جنوبی است که ثروتمندترین منطقه این کشور محسوب می‌شود. در ژوهانسبورگ جاذبه‌های گردشگری متعددی وجود دارد که آن را به یک مقصد خاص و پر جنب و جوش تبدیل کرده است. این منطقه از آفریقا هتل‌ها و اقامتگاه‌های متعددی موجود است که بر اساس بودجه و سلیقه‌تان می‌توانید آن را برای خود و عزیزانتان رزرو کنید.

بلیط هواپیما تهران ژوهانسبورگ با قیمت ارزان

این پرواز با توجه به مسیر طولانی‌ و توقف‌های بین فرودگاهی خیلی جای مانور ندارد و کم‌تر پیش می‌‌آید که بتوانید بلیط هواپیما را با اختلاف قیمت زیادی خریداری کنید. اما باید بدانید که رعایت بعضی نکات می‌تواند تاثیر مستقیمی روی قیمت و هزینه‌های سفر بگذارد. به عنوان مثال اگر سفرتان را به بعد از تعطیلات یا مناسبت‌های مهم مانند سال نو موکول کنید می‌توانید هزینه‌ها را تا حدود زیادی کم کنید. نکته دیگری که می‌توانید هنگام خرید بلیط هواپیما انجام دهید مقایسه قیمت‌های بلیط‌‌های سیستمی با قیمت بلیط‌های چارتری است. گاهی اوقات ممکن است که بلیط‌های سیستمی، تخفیف بالایی خورده باشند. به این ترتیب بلیط پروازتان ارزان‌تر خواهد شد.

پرواز تهران به ژوهانسبورگ

چه زمانی به ژوهانسبورگ سفر کنیم؟

آب و هوای ژوهانسبورگ نیمه گرمسیری بوده و در فصول بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر به این منطقه است. اما باید بدانید که اگر در پی داشتن بلیط و هزینه‌های ارزان‌تر برای سفرتان هستید سعی کنید در فصول دیگری به این شهر بروید. مثلا در فصل زمستان میزان درخواست به شدت پایین آمده و همین موضوع از قیمت هتل‌ها و بلیط‌ها کاسته است. این شهر دیدنی‌های متعددی دارد که موزه آپارتاید، پارک ملی پیلانسبرگ و خانه موزه لیندفیلد ویکتوریا از معروف‌ترین جاذبه‌های ژوهانسبورگ است. با اقامت در هتل‌های مرکزی این شهر می‌توانید به راحتی به این دیدنی‌ها دسترسی پیدا کنید.

اطلاعات پروازی

پرواز تهران ژوهانسبورگ به صورت غیر مستقیم انجام شده و در بین مسیر ۱ یا ۲ توقف دارد. به همین خاطر مدت زمان پروازتان بر اساس نوع شرکت هواپیمایی متفاوت است. مدت زمان پرواز تهران ژوهانسبورگ حدود ۱۲ ساعت گزارش شده و مدتی که باید منتظر پرواز بعدی باشید حدود ۱ الی ۱۴ ساعت است.

 

02183348