پرواز تهران به سان سیتی

شهر سان سیتی یکی از مقاصد پرطرفدار در شمال غربی آفریقا است. در این شهر تفریح و گشت و گذار حرف اول را می زند. در سفر به سان سیتی می توانید اکسیژن پخش شده در هوا را درون ریه های خود بکشید و با نسیمی که به آرامی به صورتتان می خورد استراحتی دل چسب کنار پارک آبی را تجربه کنید. بلیط هواپیمای تهران به سان سیتی و بلیط پرواز سان سیتی به تهران هم اکنون در سایت قصر شیرین قابل خرید است. در این شهر که مانند یک دهکده سرسبز و زیباست می توانید در هتل های فوق لوکسی اقامت کنید و با تفریحگاه های متعددی به لذت سفرتان اضافه کنید. سان سیتی مقصدی همه پسند است و به علت نزدیکی به کلانشهرهایی مثل پرتوریا و ژوهانسبرگ به طور سالیانه گردشگران زیادی را جذب خود می کند.

بلیط هواپیما تهران سان سیتی با قیمت ارزان

 برای اکثر افراد پرداخت هزینه های جانبی سفر خوشایند نیست و دوست دارند هزینه بلیط هواپیما و اقامتگاه را به حداقل برسانند. به این ترتیب به دنبال ترفندهایی هستند که بلیط هواپیمای ارزان تری را تهیه کنند. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید به شما پیشنهاد می کنیم بلیط رفت و برگشت را به صورت همزمان تهیه کنید. این یکی از راه هایی است که باعث می شود افزایش نرخ بلیط در مسیر برگشت شامل بلیط شما نشود. اگر هم می خواهید با رعایت دیگر نکات باز هم به کنترل هزینه ها کمک کنید می توانید سفرتان را در تعطیلات انجام ندهید و آن را به بعد از روزهای خاص تقویم موکول کنید.

پرواز تهران به سان سیتی

بهترین زمان سفر به سان سیتی

در سفر به سان سیتی باید بدانید که آب و هوای این منطقه از آفریقای جنوبی بسیار معتدل است. در هر فصلی که قصد سفر به سان سیتی را دارید اقلیم آب و هوایی این شهر گشت و گذار را برایتان مختل نمی کند. اما اگر با گرما مشکل دارید ما به شما پاییز و زمستان را برای سفر به سان سیتی پیشنهاد می کنیم. به عبارتی بهترین زمان هم برای سفر به این منطقه گردشگری نیز همین فصول است.

فرودگاه سان سیتی

در پرواز تهران به سمت سان سیتی از فرودگاه بین المللی امام خمینی حرکت می کنید و در فرودگاه بین المللی پیلانسبرگ فرود می آیید. لازم است بدانید که سان سیتی به تنهایی دارای فرودگاه نیست و  به دلیل نزدیکی به منطقه حفاظت شده پیلانزبرگ از فرودگاه بین المللی این شهر بهره می برد. به این ترتیب می توانید پس از پایان پرواز هم از منطقه پیلانبزبرگ و هم از سان سیتی دیدن کنید.

02183348