پرواز تهران به رشت

هر فردی حداقل برای یکبار هم که شده به شهر زیبای رشت سفر کرده است. رشت مرکز استان گیلان است و در لیست شهرهای مهم و پرگردشگر ایران قرار دارد. هوای بارانی، کافه های دلربا، مردم گرم و دوست داشتنی، طبیعت جذاب و دیدنی همگی رشت را به مسیری پرتردد برای پرواز تهران رشت و رشت تهران تبدیل کرده است.

رشت پربارش ترین و پرجمعیت ترین شهر شمالی ایران است و آب و هوایی شبیه به مدیترانه ای دارد. تابستان ها گرم و شرجی و زمستان ها سرد و بارانی است. رشت شهری پویاست و به تفریحات شبانه مشهور است. فقط کافیست سری به میدان شهرداری این شهر در شب بزنید تا با انبوه جمعیت و مردم شاد رشت مواجه شوید.

بلیط هواپیما تهران رشت با قیمت ارزان

رشت یکی از جاذبه های ایران است و در هر فصلی از سال میزبان گردشگران داخلی و خارجی بسیاری است. به همین جهت خرید بلیط تهران رشت از تقاضای بالایی برخوردار است. علاوه بر گردشگران، دانشجویان بسیاری هم در این مسیر در حال تردد هستند. دانشگاه دولتی استان گیلان که یکی از دانشگاه های تراز اول کشور است در شهر رشت واقع شده است. علاوه بر این دانشگاه آزاد اسلامی رشت هم میزبان دانشجویان بسیاری است. برای تردد بین دو شهر تهران و رشت هم می توانید زمینی سفر کنید و هم هوایی؛ که اغلب افرادی که تمایل به سفری راحت و کوتاه دارند سفر هوایی را ترجیح می دهند.

مسیر تهران به رشت تقریبا هر روز پرواز دارد. برای خرید بلیط با قیمت ارزان دریافت بلیط چارتری و لحظه آخری گزینه مناسبی است. این مسیر هوایی حدودا ۱ ساعت زمان می برد و مقدار بار مجاز ۱۵ تا ۲۰ کیلو است. در صورتی که بار بیشتری همراه داشته باشید مشمول پرداخت اضافه بار می شوید.

پرواز تهران به رشت

اطلاعات پروازی تهران به رشت

برای پرواز به رشت باید حداقل ۱ ساعت زودتر از پرواز در فرودگاه  مهرآباد حضور داشته باشید. در زمان انتظار سفر می توانید از امکانات فرودگاه مهرآباد استفاده کنید. کافه و رستوران و محوطه سرسبز فرودگاه می تواند زمان انتظار را برای شما دلپذیرتر کند. پس از رسیدن به فرودگاه رشت که در بلوار ولیعصر قرار دارد به هر نقطه از شهرکه تمایل داشته باشید می توانید بروید. تاکسی های فرودگاه مسافران را به هتل ها و مقاصد می رساند.

قیمت بلیط رشت

قیمت بلیط رشت بستگی به زمان سفر شما به این شهر دارد. تعداد مسافران در تابستان کمتر از اوقات دیگر در سال است و به دنبال آن قیمت بلیط پایین تر هم می آید. اگر قصد سفری ارزان به رشت را دارید و با هوای گرم  و شرجی هم مشکلی ندارید فصل تابستان بهترین زمان خرید بلیط با قیمت ارزانتر است.

قصر شیرین امکان خرید غیرحضوری بلیط را برای شما عزیزان فراهم کرده است. بعد از ورود به سایت و انتخاب تهران به عنوان مبدا و رشت به عنوان مقصد و مشخص کردن تاریخ سفر و تعداد نفرات همراه از میان پیشنهادات موجود می توانید بلیط خود را تهیه کنید.

بهترین هتل های رشت

در سفر به رشت هم میتوانید در اقامتگاه های بوم گردی و سنتی اقامت داشته باشید و هم در هتل های داخل شهر. هتل های کادوس، شبستان، پامچال، غدیر و اردیبهشت از هتل هایی هستند که میتوانید اقامتی به یاد ماندنی را در آنها تجربه کنید. اگر می خواهید اقامتی ارزانتر داشته باشید می توانید سوئیت رزرو کنید.

تجربه زندگی چند روزه در دل طبیعت رشت قطعا به یاد ماندنی و همیشگی خواهد بود. در اطراف شهر رشت بومی های منطقه خانه های خود را به صورت اقامتگاه در اختیار مسافران قرار می دهند.

02183348