پرواز تهران به شانگهای

شانگهای، شهری بزرگ و پرجمعیت در چین است که قلب تپنده این کشور به حساب می‌آید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این شهر با توجه به معیارهای جهانی، مقام شبیه‌ترین شهر به نیویورک را از آن خود کرده است! اگر دوست دارید به این شهر شگفت انگیز سفر کنید می‌توانید از طریق آژانس هواپیمایی قصر شیرین و سپس خرید پرواز تهران به شانگهای و شانگهای به تهران  اقدام کنید.

خوب است بدانید که اقلیم آب و هوایی شانگهای را آب و هوای نیمه استوایی در بر گرفته و برای سفر به این شهر نیازی نیست که به دنبال فصل خاصی باشید. البته اگر می‌خواهید سفر اقتصادی‌تری را به شانگهای تجربه کنید می‌بایست فصول تابستان یا زمستان را انتخاب کنید. پرواز تهران شانگهای به صورت مستقیم توسط ایرلاین‌های ایرانی و خارجی انجام شده و حدود ۹ ساعت طول می‌کشد. برای سفر به شانگهای بهتر است که بلیط رفت و برگشت را به صورت یک‌جا خریداری کنید. برای خرید بلیط و همچنین اخذ ویزای چین می‌توانید از طریق سایت قصر شیرین اقدام نمایید.

بلیط هواپیما تهران شانگهای با قیمت ارزان

موارد زیادی وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید بلیط هواپیمای ارزان‌تری را به مقصد شانگهای تهیه کنید. به عنوان مثال اگر قرار است ماه دیگر به این سفر بروید سعی کنید در همین روزهای آتی نسبت به خرید بلیط به صورت رفت و برگشتی اقدام کنید.

اگر خرید بلیط را در فرصت‌های پایانی شرکت‌های هواپیمایی انجام دهید بلیط شما هزینه بیشتری را در پی خواهد داشت. وقتی زمان پرواز نزدیک است و امکان فروش بلیط‌های باقی مانده بسیار بالا می‌رود. یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید بلیط با قیمت مناسب تهیه کنید خرید آن در اول هفته، به جز تعطیلات رسمی یا فصول پر گشت و گذار است. اگر این روزها را برای اخذ بلیط انتخاب کنید مشمول نرخ بیشتری برای بلیط هواپیما تهران شانگهای خواهید شد.

پرواز تهران به شانگهای

اطلاعات پروازی

ایرلاین‌هایی که این مسیر هوایی را پوشش می‌دهند که عبارت‌اند از: ماهان ایر، ترکیش ایرلاین، قطر ایرویز، فلای دبی، امارات، کویت ایرویز، لوفت هانزا و غیره. خطوط پروازی تهران به شانگهای همه روزه فعال است و این ویژگی مسیر رسیدن شما را تسهیل کرده است.

جاذبه‌های گردشگری شانگهای

شهر شانگهای با دیدنی‌های فراوانی که دارد یکی از جذاب‌ترین مقاصد برای گردشگران خاص پسند است. در ادامه به معرفی برخی از دیدنی‌های این شهر می‌پردازیم. اگر قصد سفر به این شهر بزرگ را دارید حتما از جاذبه‌های گردشگری آن مانند: جوجیاجیائو یا ونیز شانگهای  (Zhujiajiao Ancient Town)، برج مروارید خاور (Oriental Pearl Tower)، دیزنی‌لند شانگهای و پارک تفریحی جین جیانگ  (Jinjiang Action Park)و موزه‌ هنر چین (The China Art Museum)دیدن کنید.

02183348