پرواز تهران به شیراز

یکی از جذاب ترین شهرهای باستانی و دیدنی در ایران، شهر شیراز است که به عنوان پایتخت فرهنگی در کشور شناخته شده است و میراث های فرهنگی و تاریخی غنی را در دل خود جای داده است. از جمله خانه های تاریخی موجود در شیراز می توان به مواردی مانند محتشم، نصیرالملک، ضیائیان، توکلی، سعادت، زینت الملک قوامی و بسیاری از خانه های دیگر اشاره نمود. همچنین از مناطق گردشگری شیراز می توان به باغ ارم شیراز، آرامگاه حافظ، آرامگاه سعدی، خمام وکیل شیراز، شاهچراغ، باغ دلگشا، مسجد نصیرالملک و… اشاره کرد. اگر می خواهید به شهر زیبای شیراز سفر کنید پیشنهاد آژانس قصر شیرین به شما این است که از پرواز تهران به شیراز و برعکس پرواز شیراز تهران استفاده کنید و سفری خاطره انگیز را برای خود و همراهانتان تداعی کنید.

پرواز تهران شیراز

بلیط هواپیما تهران شیراز با قیمت ارزان

برای خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز از آژانس قصر شیرین تهران می توانید از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۷ با کارشناسان تماس حاصل فرمایید و درباره این پرواز و قیمت دقیق این پرواز مطلع شوید. همانطور که می دانید شیراز در هر فصلی یکی از خوش آب و هواترین شهرهای موجود در کشور است که به دلیل گردشگران و توریست ها تمامی ایرلاین ها پرواز مستقیم تهران به شیراز را به متقاضیان این پرواز ارائه می کنند. همچنین در این آژانس امکان چارتر پرواز تهران به شیراز با قیمت ارزان هم وجود دارد.

بعد از آن که نسبت به خرید بلیط هواپیما تهران به شیراز را با قیمتی مناسب و ارزان اقدام کردید می توانید در زمان مقرر به فرودگاه مهرآباد تهران مراجعه نمایید و کارهای لازم را انجام دهید تا زمان پرواز شما برسد. بهتر است بدانید که زمان پرواز مستقیم از مبدا تا مقصد یعنی فرودگاه بین المللی شهر شیراز بیش تر از ۱ ساعت طول می کشد.

نکته: در زمان خرید بلیط هواپیما تهران به سمت شیراز مطابق با انتخاب و نظر خود می توانید یکی از پروازهای ماهان، ایران ایر، آسمان را انتخاب نمایید.

پرواز تهران شیراز در آژانس قصر شیرین تهران

بهترین زمان برای مسافرت به شیراز

اگر تصمیم دارید که در سال جاری و در همین ایام به شیراز سفر کنید، توصیه می کنیم که کمی مکث کنید و این بخش از مطلب را با دقت مطالعه نمایید. بهتر است بدانید که پیش از آن که به شیراز سفر کنید باید از شرایط آب و هوایی، هزینه های سفر، جاذبه های گردشگری این شهر اطلاعاتی را به دست بیاورید تا به واسطه آن بتوانید بهترین سفر را تجربه کنید.

به نظر ما بهترین زمان برای مسافرت به شیراز، فصل بهار و پاییز است. به دلیل آن که هوا در این دو فصل بسیار عالی است و از جاذبه های گردشگری خیلی راحت تر می توانید دیدن کنید. لازم به ذکر است که شیراز در فصل بهار به دلیل برگزاری مراسم های عید نوروز یکی از محبوب ترین شهرهای موجود در ایران است. بنابراین پیش از آن که نسبت به تهیه بلیط هواپیما تهران شیراز چه به صورت ارزان چه به صورت لحظه آخری بهتر است که از نوع آب و هوا و جاذبه های دیدنی آن در زمان مدنظرتان اطلاعاتی را برای خود جمع آوری کنید.

 

02183348