پرواز تهران به توکیو

سفر به توکیو یکی از بهترین سفرهایی است که هر فرد می‌تواند در زندگی خود تجربه کند. شهر توکیو ترکیب مدرنیته و معماری سنتی است! به عبارتی درحالی که با به روزترین مد روز دنیا جلو می‌رود، سعی به نگهداری از سنت قدیمی خود نیز دارد. در پرواز تهران به توکیو می‌توانید شهری مدرن را ببینید که در میان جاذبه‌های تاریخی و کهن جا خوش کرده و این موضوع توکیو را بیش از پیش جذاب و دیدنی کرده است. توکیو آب و هوایی نیمه گرمسیر دارد و بهترین زمان سفر به این شهر بهار و پاییز است. در بهار می‌توانید از پارک‌ها و باغ‌های جذاب و متعدد توکیو دیدن کرده و از ورزش‌های آبی لذت ببرید. لازم است بدانید که بلیط هواپیما توکیو به تهران نیز در سایت قصر شیرین قابل خریداری است.

بلیط هواپیما تهران توکیو با قیمت ارزان

همان‌طور که می‌دانید با افزایش قیمت‌ها آن هم به صورت روزافزون بهتر است که برای عوض کردن آب و هوا و رفتن به سفر، به فکر بهینه کردن هزینه‌های خرید بلیط هواپیما نیز باشید. خوب است بدانید که با تغییر تاریخ خرید بلیط، ممکن است مبلغ بلیط تغییر کند! آن هم به این دلیل است که افراد آخر هفته‌ها زمان بیشتری برای گشت و گذار در اینترنت را دارند و به طبع در آخر هفته بلیط‌های بیشتری خریداری می‌شود. پس اگر می‌خواهید مشمول هزینه بیشتر نشوید روزهای اول هفته را برای خریدتان انتخاب کنید. یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید قیمت مناسبی برای بلیط هواپیما داشته باشید خرید یک‌جای بلیط رفت و برگشت از طریق آژانس قصر شیرین است. خرید همزمان بلیط رفت و برگشتی حتی گاهی اوقات از بلیط‌های لحظه آخری نیز ارزان‌تر می‌شود. 

پرواز تهران به توکیو

فرودگاه توکیو

فرودگاهی بین المللی که در شهر توکیو قرار گرفته، فرودگاه هانه دا (Haneda Airport)  نام دارد. هانه دا سومین فرودگاه پر تردد در جهان است! این فرودگاه در فاصله ۳۰ دقیقه‌ای تا مرکز شهر توکیو قرار گرفته و برای رفت و آمد به این فرودگاه می‌توانید از وسایل نقلیه عمومی و حتی مونوریل استفاده کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید از مرکز شهر تا فرودگاه با مونوریل حدود ۱۵ دقیقه است که زمانی کوتاه به شمار می‌رود.

اطلاعات پرواز توکیو

برای سفر به توکیو از تهران لازم است که کمی صبور باشید زیرا هیچ پرواز مستقیمی از تهران به توکیو برگزار نمی‌شود. به عبارتی برای رسیدن به توکیو باید چند ساعتی را در فرودگاه دیگری معطل شوید و بعد با پرواز دیگری به سمت این شهر بروید. به طور کلی از تهران تا توکیو حدود ۱۲ ساعت پرواز دارید اما با توجه به ایرلاینی که برای سفر خود انتخاب می‌کنید مدت زمانی که پرواز شما توقف دارد از ۵ ساعت تا ۲۴ ساعت است.

02183348