پرواز تهران به زوریخ

 

با این مسیر پروازی بزرگ ترین شهر سوئیس انتظارتان را می کشد. البته وسعت بزرگ ترین شهر سوئیس ۴۰ برابر از ایران کوچک تر است! زوریخ جزو لوکس ترین مقاصدی است که می توانید در آلبوم خاطرات سفرتان ثبت کنید. برای سفر به زوریخ باید ویزای سوئیس را داشته باشید و از قوانین مقرر شده توسط کشور سوئیس پیروی کنید. تنها در این صورت می توانید برای پرواز تهران به زوریخ و پرواز زوریخ به تهران اقدام کنید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این شهر کاملا روی دریاچه قرار گرفته و آن را به یک شهر خاص و توریستی تبدیل کرده است. در بازدید از جاذبه های گردشگری زوریخ یادتان باشد که در پیست اسکی این شهر لحظاتی را به بازی و تفریح بگذرانید.

بلیط هواپیما تهران زوریخ با قیمت ارزان

یکی از بهترین اتفاقاتی که می تواند برای مسافران داخلی و خارجی بیفتد پیدا کردن بلیط هواپیمای ارزان به مقصد مورد نظر است. اگر از زمان سفر خود مطمئن هستید هر چه سریع تر نسبت به خرید بلیط هواپیما برای ۱ ماه آینده اقدام کنید. اما اگر زمان مشخصی ندارید برای خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت به دنبال بلیط لحظه آخری و یا چارتری از قصر شیرین باشید.

پرواز تهران به زوریخ

بهترین زمان سفر به زوریخ

اگر زمان سفرتان به زوریخ را بر اساس آب و هوا تصمیم می گیرید خوب است که این بخش از این یادداشت را به خوبی مطالعه کنید. شهر زوریخ آب و هوای معتدل و مناسب تری به نسبت دیگر مناطق سوئیس دارد. آن هم به این دلیل است که زوریخ میان دو منطقه کم ارتفاع قرار دار. تابستان های سوئیس بسیار معتدل است و آب و هوای لطیفی دارد. در نقطه مقابل زمستان های زوریخ بسیار سرد است و باران های شدید گشت و گذار را برایتان مختل می کند.

 در سفر به زوریخ جشنواره ها و فستیوال های متنوعی وجود دارد که اکثر گردشگران را جذب خود می کند. اگر شما هم به دنبال شرکت در این جشنواره ها هستید باید بدانید که هزینه های سفر به علت درخواست زیاد مسافران بیشتر می شود. به همین دلیل هزینه های جانبی تان نیز افزایش پیدا می کند. اگر می خواهید سفرتان را اقتصادی تر تمام کنید سفر به سوئیس را در ماه های نوابر و دسامبر انجام دهید.

اطلاعات پروازی

در مسیر تهران به زوریخ به طور میانگین ۵ ساعت و ۵۰ دقیقه پرواز دارید. این مدت زمان ممکن است با ایرلاین های مختلفی که در این خط هوایی فعال است متفاوت باشد. پس برای اطلاع از مقدار دقیق مدت زمان پروازتان، مشخصات ایرلاین را در سایت چک کنید. در حال حاضر ایرلاین های اوکراینی، پگاسوسPegasus، ایرفلوتAeroflot، ترکیش Turkish airlines ، قطری Qatar Airways، اماراتEmirates Airlines، عمان ایر Oman Air، اتریشی Austrian Airlines، لوفتهانزا Lufthansa Airlines و سایر شرکت ها فعالیت می کند.

02183348