کشور: فرانسه
جمعیت: ۲٬۲۲۹٬۶۲۱ نفر
ساعت:

اطلاعات

دین رسمی: کاتولیک
مساحت: ۱۰۵٫۴ کیلومتر مربع

شرح

مشخصات جامع

پاریس، پایتخت فرانسه است و یکی از بزرگ ترین شهرها در قلب اروپا به شمار می رود که جاذبه های دیدنی متنوعی را در دل خود دارد. همین جاذبه ها به تنهایی باعث شده اند که هر ساله گردشگران زیادی با استفاده از تور فرانسه به سمت این شهر و جذابیت های آن سفر می کنند. لازم به ذکر است که برای آن که بتوانید به راحتی وارد فرانسه شوید می بایست که ویزای فرانسه را همراه خود داشته باشید. در واقع توصیه ما به شما این است که پیش از رزرو تور فرانسه حتما ویزای فرانسه را دریافت کرده باشید. در نهایت با خیالی آسوده برای رزرو تور فرانسه قدم بردارید.

بعد از آن که در موعد مقرر وارد این شهر شدید می توانید دنیایی از جذابیت های توریستی و در شب ها آسمانی پر از ستاره را مشاهده کنید و از سفر خود لذت ببرید.

همچنین این شهر در طول تاریخ شاهد رویدادهای مختلفی بوده است پس سفر به پاریس فرانسه می تواند انتخاب مناسبی برای علاقه مندان به تاریخ باشد.

اگر برای اولین بار قصد دارید با تورهای خارجی به بهترین مقاصد سفر کنید پیشنهاد ما به شما این است که سفر به پاریس را در اولویت های مقاصد گردشگری خود قرار دهید.  ما این اطمینان را به شما می دهیم که با سفر به پاریس می توانید جاذبه های توریستی متنوعی را مشاهده کنید و لذت بخش ترین لحظات را در سفر بگذرانید. در ادامه این مطلب دیدنی ترین مکان های گردشگری شهر پاریس را معرفی خواهیم کرد.

شرایط جوی

پاریس (Paris) در نزدیکی اقیانوس اطلس واقع شده است. بنابراین متاثر از این اقیانوس، دارای آب و هوایی اقیانوسی‌ست و نوع شرایط جوی شهر در بیش تر ایام سال بارانی است. بهترین زمان برای سفر به پاریس در فصل تابستان است. چرا که در این ایام ظاهر شهر بسیار دیدنی می شود و میزان زیبایی های کل شهر به اوج خود می رسد.

در این ایام گردشگران زیادی از سایر شهرها و کشورهای جهان به سمت این شهر راهی می شوند. پس می توان نتیجه گرفت که فصل تابستان در پاریس بسیار شلوغ است و انواع گردشگران در سطح وجود دارد. پس قاعدتا سر به پاریس در تابستان، یکی از سفرهای گران قیمت است. اگر می خواهید سفری نسبتا ارزان به پاریس داشته باشید می توانید در ایام دیگری به جزء تابستان به پاریس سفر کنید.

جاذبه های توریستی

در سفر به پاریس می توانید از کلیساها، موزه ها، کاخ ها و سایر دیدنی های شهر دیدن کنید. تمامی توریست ها می توانند جاذبه ها و مناطق تفریحی این شهر مانند برج ایفل، کلیسای نوتردام، معبد پانتئون پاریس، موزه لوور پاریس، کاخ اُپرا گارنیه، پَله رویال پاریس و... را ببینند و بعد به سمت غذاهای خوشمزه فرانسوی این شهر بروید. کَسوله (Cassoulet)، بُف بورگینیون (Boeuf bourguignon)، کونفی دو کانار (Confit de canard) و غیره جزء لذیذترین غذاهای فرانسه هستند که با یک بار چشیدن آن عاشق و دلبسته طعم آن خواهید شد.

در این شهر مراکز خرید لوکسی دارد که می تواند انتخاب مناسبی برای پرسه زدن و تفریح باشند. از جمله این مراکز می توان به گالری لافایت، بن مارشه، بوگرنل، فروم دز آل، ایتالی دو، سفورا، لا واله ویلاژ اشاره کرد که در یک به یک این مراکز بهرتین محصولات و به روزترین آن ها را با قیمت مناسب به فروش می رسد.

حال وقت آن رسیده است که مقصد سفر تابستانی خود را انتخاب کنید. آیا می خواهید همانند بسیاری از افراد با چشمان خود تابستان پاریس را ببینید؟ و یا به دنبال سفری نسبتا ارزان هستید؟ در نهایت تصمیم با شماست که در تابستان به پاریس سفر کنید و یا در دیگر ایام سال!