سنگاپورسنگاپور

قاره: آسیا
پایتخت: سنگاپور
زبان رسمی: مالایی
جمعیت: ۵٬۶۳۷٬۰۰۰
واحد پول: دلار سنگاپور
ولتاژ: ۲۳۰ ولت

اطلاعات

مساحت: ۷۳۳٫۱ کیلومتر مربع
دین رسمی: بودایی

شهرهای مهم

شرح

مشخصات جامع

در جنوب شرقی آسیا کشوری به نام سنگاپور قرار دارد که از به هم پیوستن تعدادی جزیره به وجود آمده است. این کشور جزء کوچک ترین کشورهای سراسر جهان است اما با این وجود توانسته یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان باشد. در این کشور دیدنی های زیادی وجود دارد. موزه چانگی، مارینا بی سندز، موزه خانه بابا، باغ های کنار خلیج و... از جمله جاذبه های گردشگری هستند که هر ساله میلیون ها گردشگر از سرتاسر جهان برای گشت و گذار به سمت کشور جزیره ها یعنی سنگاپور سفر می کنند.

اگر می خواهید سفری به یادماندنی و لذت بخش را تجربه کنید پیشنهاد می کنیم که در تور مالزی سنگاپور شرکت نمایید. در واقع فاصله بین بزرگ ترین شهر مالزی یعنی کوالالامپور با کشور سنگاپور چندان زیاد نیست. میزان فاصله بین این مقصد حدودا 350 کلیومتر است که با استفاده از هواپیما، قطار، اتوبوس و حتی اتومبیل شخصی می توان از کوالالامپور به سنگاپور و برعکس سفر کرد.

شما هم می توانید با استفاده از تور ترکیبی مالزی و سنگاپور در بهترین زمان به سمت محبوب ترین نقاط گردشگری جهان راهی شوید و بهترین لحظات را در این سفر سپری کنید. بهترین زمان برای سفر به سنگاپور در ماه های دسامبر (December) و ژوئن (June) است. چرا که در این ایام خبری از باران های موسمی نیست و هوایی مطلوب در شهر وجود دارد.

در سنگاپور (Singapore) جاذبه های توریستی متنوعی وجود دارد. باغ گیاه شناسی بوتانیک، اسکله کلارک، تفریحگاه ساحلی خلیج، پل هلیکس، مجموعه فستیو واک، مرکز خرید نی آن سیتی و... از جاذبه های گردشگری و توریستی این شهر است که به راحتی نگاه گردشگران را به خود خیره می کنند.

از طرفی هم افرادی هستند که به خرید علاقه خاصی دارند و بیش تر به قصد خرید و بازدید از فروشگاه ها به این کشور سفر می کنند. به هر حال سنگاپور جزء مقاصد گردشگری محبوب و پرطرفدار است که می تواند گزینه مناسبی برای دیدن دنیایی مدرن در کشوری کوچک باشد.

02183348