پرواز آلماتی به تهران

شهر آلماتی، شهری پر از جاذبه های گردشگری و زیبا در کشور قزاقستان است که اگر یک بار به آن سفر کنید به بقیه دوستانتان نیز پیشنهاد می دهید. هتل های جذاب و با کیفیت از دیگر مواردی است که سفر به آلماتی را برایتان دل پذیر می کند. ذائقه غذایی در شهر آلماتی بسیار شبیه به ایرانیان است. درآلماتی غذاهای آسیایی با بهترین چاشنی ها و بهترین مزه ها در رستوران های شهر موجود است و از شما به خوبی پذیرایی می شود. اگر گشت و گذار در آلماتی را به اتمام رسانده اید و برای پرواز آلماتی به تهران به دنبال بلیط هواپیما هستید می توانید آن را از آژانس قصر شیرین خریداری کنید. لازم است بدانید پرواز تهران به آلماتی نیز در سایت قابل خرید است.

بلیط هواپیما آلماتی تهران با قیمت ارزان

در قیمت پرواز آلماتی تهران عوامل زیادی وجود دارد که تاثیر زیادی روی نرخ آن می گذارد. مثلا قیمت دلار، نرخ تورم، پیک شلوغی، زمان پرواز و غیره از دیگر مواردی هستند که ممکن است قیمت بلیط را تغییر دهند. به این ترتیب باید نکاتی را رعایت کنید که حدالمقدور سفرتان را اقتصادی تر تمام کنید. برای خرید بلیط هواپیمای خارجی از ۱ ماه جلوتر اقدام کنید و سعی کنید که تاریخ سفرتان را در تعطیلات انتخاب نکنید. پروازهای ایرانی نسبت به پروازهای خارجی قیمت کمتری دارد. پس بهتر است برای مسیرهای خارجی در صورت فعال بودن پروازهای ایرانی، می توانید از آن ها استفاده کنید.

پرواز آلماتی به تهران

فرودگاه بین المللی آلماتی

فرودگاه بین المللی آلماتی، بزرگ ترین فرودگاه قزاقستان است. این فرودگاه در فاصله ۱۵ کیلومتری با مرکز شهر قرار دارد و حدود ۵ میلیون مسافر را در سال جا به جا می کند. این آمار به این خاطر است که برای سفر به آلماتی برای سفرهای کمتر از ۱۴ روز نیازی به دریافت ویزا نیست.  مسافران به راحتی و با در اختیار داشتن گذرنامه می توانند در این شهر رفت و آمد کنند. خوب است بدانید شرکت های هواپیمایی ماهان، اوکراین ایرلاینتز، هواپیمایی آستانه، پگاسوس، فلای دوبی، الاتحاد از ایرلاین هایی هستند که این پرواز را پشتیبانی می کنند.

امکانات فرودگاه آلماتی

در فرودگاه مجهز آلماتی امکانات و تجهیزات متنوعی برای رفاه حال مسافران وجود دارد و در زمان سفر به آن می توانید برای رفع نیازهای خود اقدام کنید. به عنوان مثال اگر پرواز شما با تاخیر رو به رو شد و یا لازم است که در نزدیکی فرودگاه در مکانی اقامت کنید پیشنهاد می کنیم در هتل ماریوت بمانید. این فرودگاه مجهز به سالن کنفرانس، مرکز خرید، سالن زیبایی و اسپا و سینما است.

02183348