پرواز تهران به آلماتی

آلماتی شهری بزرگ و پرجمعیت در قزاقستان است. این شهر به کوه های مرتفع، فضای سبز بی نظیر و ساختمان های عریضش معروف است. اگر قصد سفر به این مقصد جذاب را دارید می توانید با خرید بلیط پرواز تهران به آلماتی و آلماتی به تهران اوقات فراغت لذت بخشی را تجربه کنید. معنای لغوی آلماتی در حقیقت شهر پر از سیب است که بعضی از کتب قدیمی آن به پدر سیب معنی کرده اند. اگر سفرتان به قزاقستان کمتر از ۱۴ روز طول می کشد نیازی به اخذ ویزا نیست و تنها چیزی که لازم است رعایت کنید این است که زبان روسی یا قزاقستانی را یاد بگیرید. زیرا مردمان آلماتی به هیچ عنوان انگلیسی صحبت نمی کنند.

بلیط هواپیما تهران آلماتی با قیمت ارزان

شرایط خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت در پروازهای داخلی و خارجی یکسان است. اما بهتر است بلیط پرواز خارجی را ۱ ماه زودتر خریداری کنید. در این صورت قیمت بلیط هواپیما و تور برایتان ارزان تر می شود. البته نرخ دلار، تورم قیمت ها و وجود تعطیلات تاثیر مستقیمی روی قیمت دارد. با توجه به این که شهر آلماتی جزو ۵۰ شهر گران جهان است بهتر است برای سفر به این شهر مواظب هزینه ها باشید و حدالمقدور اقتصادی تر تمام کنید. برای خرید بلیط ارزان به قصر شیرین مراجعه کنید.

پرواز تهران به آلماتی

چه زمانی به آلماتی سفر کنیم؟

آب و هوای شهر آلماتی چهار فصل است و در سفر به این شهر می توانید هر زمانی را غنیمت بشمارید. البته باید بدانید که آب و هوای تاسبتانی آلماتی خیلی گرم است و در زمستان های این شهر نیز آب و هوای سردی حاکم است. پس اگر برای سفرتان به دنبال آب و هوای معتدلی هستید می توانید از ابتدای اردیبهشت تا آخر آبان ماه به این شهر بروید. اسکی روی یخ، حمام های سنتی همراه سونای فنلاندی و حمام مراکشی،‌ بازدید از دریاچه بزرگ آلماتی و بازدید از کلیسای جامع زینکوف (Ascension) از مواردیست که در آلماتی می توانید برای تفریح در آن برنامه ریزی کنید.

اطلاعات پروازی

پرواز تهران به آلماتی از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی به سمت فرودگاه بین المللی آلماتی انجام می شود. این پرواز حدود ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه به طول می انجامد. اما بر اساس نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید این مدت زمان متغیر است. ممکن است با هواپیمایی سفر کنید که یک یا چند توقف داشته باشد بر این اساس می توانید مدت زمان پروازتان را در نظر بگیرید.

02183348