پرواز اهواز به تهران

مردم خونگرم اهواز معمولا در فصل بهار و در تعطیلات نوروز به تهران سفر می کنند تا از آب و هوای خوب و بهاری و بازدید از مناطق گردشگری پایتخت ایران لذت ببرند. پرواز اهواز به تهران و تهران به اهواز از فرودگاه اهواز شهید قایم سلیمانی به فرودگاه مهرآباد و برعکس همه روزه انجام می شود.

بلیط هواپیمای اهواز تهران با قیمت ارزان

قیمت بلیط به عوامل مختلفی از جمله روز هفته، ساعت پرواز و بلیط سیستمی یا چارتری بستگی دارد. برای دریافت بلیط ارزان ساعات ابتدایی صبح یا انتهایی عصر بهترین گزینه است. به طور کلی نمی توان قیمت مشخصی را برای خرید بلیط این مسیر تعیین کرد؛ اما با دریافت بلیط به صورت آنلاین می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید. قصر شیرین خدمات دریافت بلیط را به صورت آنلاین برای شما عزیزان فراهم کرده است. کافیست در قسمت خرید بلیط مقصد و مبدا و تاریخ سفر خود را تعیین کنید و بلیط خود را به راحتی دریافت نمایید.

پرواز اهواز به تهران

راهنمای خرید بلیط هواپیما اهواز 

فاصله اهواز به تهران حدود ۵۴۷ کیلومتر است و کمی بیشتر از یکساعت زمان میبرد. بهتر از یکساعت پیش از پرواز در فرودگاه حضور داشته باشید. شرکت هایی مانند وارش، کارون، زاگرس و آسمان این مسیر پروازی را پوشش می دهند. میزان بار مجاز به قوانین شرکت هوایی که قصد سفر با آن را دارید بستگی دارد اما معمولا بین ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم است. در صورتی که مقدار بار شما بیشتر از مقدار تعیین شده باشد ملزم به پرداخت نرخ اضافه بار هستید.

تجربه نشان داده است که هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید امکان دریافت بلیط با قیمت مناسبت بیشتر است. اما به شما توصیه می کنیم از دریافت بلیط در لحظات آخر خودداری کنید.

امکان دریافت بلیط این مسیر به صورت چارتری هم امکان پذیر است، کافیست در هنگام دریافت بلیط مشخص کنید که قصد خرید بلیط چارتری دارید در فصل تابستان بلیط چارتری اهواز ارزانترین قیمت را دارد.

امکان کنسلی بلیط هواپیمای اهواز وجود دارد. در صورتی که بنا به هر دلیلی از سفر خود پشیمون شدید می توانید بلیط خود را کنسل کنید. پس از کسر مبلغ جریمه مبلغ به حساب شما باز خواهد گشت. پس از فرود پرواز خود می توانید از در رستوارن یا کافه فرودگاه مهرآباد استراحت داشته باشید و سپس به هر نقطه از شهر تهران که خواستید بروید. تاکسی های مخصوص فرودگاه مهرآباد امکان جا به جایی مسافر به تمام نقاط شهر را دارند.

02183348