پرواز باکو به تهران

 

علاوه بر ایرانیانی که به باکو برای تفریح سفرمی کنند، مردم آذربایجان هم به ایران علاقه زیادی دارند و پرواز باکو به تهران و تهران باکو متقاضی زیادی دارد. علاوه بر گردشگری روابط تجاری و سیاسی ایران و آذربایجان هم در طی سالهای اخیر به‌خوبی پیش رفته است و تجار و مقامات سیاسی دو کشور رفت‌وآمد زیادی به پایتخت‌های هم داشته‌اند.

ساکنان شمال غرب کشورمان یعنی استان‌های آذربایجان شرقی و غربی که فاصله زیادی هم با کشور آذربایجان ندارد به زبان ترکی صحبت می‌کنند و رفت‌وآمد زیادی به باکو دارند.

در ادامه این نوشتار می‌خوانیم:

پرواز باکو تهران باقیمت ارزان

 پرواز از فرودگاه باکو به تهران حدوداً یک ساعت و نیم زمان می‌برد و مسافت این دو کشور نزدیک به ۵۷۰ کیلومتر است. این پرواز در اکثر روزهای هفته انجام می‌شود و ایرلاین هایی مانند قطر ایرویز، ترکیش و فلای دبی برگزارکننده این پرواز هستند. اغلب شهروندان باکو برای سفر گردشگری به تهران نوروز یا تابستان را انتخاب می‌کنند. اما در اغلب فصول سال این مسیر پروازی پر رفت‌وآمد است.

از اواخر پاییز تا پایان اسفند تعداد مسافران باکو به تهران کمتر است و قیمت بلیط کاهش می‌یابد. دریافت بلیط چارتری و لحظه آخری پیشنهادی عالی برای دریافت بلیط ارزان‌قیمت است.

پرواز باکو به تهران

نکات پروازی

میزان بار مجازی که می‌توانید همراه داشته باشید ۲۵ تا ۳۰ کیلو است درصورتی‌که مقدار بار شما بیشتر از این باشد می‌بایست هزینه اضافه‌بار را پرداخت کنید.

معمولاً در آخر هفته و تعطیلات قیمت پرواز افزایش می‌یابد برای دریافت بلیط باقیمت پایین‌تر بهتر است بلیط رفت‌وبرگشت را یکجا خریداری کرده یا در ایام هفته اقدام به خرید بلیط کنید.

برای خرید بلیط باکو – تهران می‌توانید به‌صورت آنلاین و از سایت قصر شیرین اقدام کنید. برای این منظور مبدأ خود را باکو و مقصد را تهران تعیین کرده و پس از مشخص کردن زمان سفر و تعداد نفرات می‌توانید از میان پیشنهادهای موجود بلیط خود را تهیه کنید.

پرواز شما در فرودگاه امام خمینی تهران فرود می‌آید. امکاناتی مانند کافی‌شاپ، رستوران و محل استراحت برای مسافران در نظر گرفته‌شده است. می‌توانید ساعاتی را در فرودگاه استراحت کنید. پیشنهاد می‌کنیم پیش از سفر هتل خود را رزرو کنید تا سفری آسوده‌خاطر داشته باشید.

تاکسی‌های امام خمینی مسافران را در هر وقتی از روز که به تهران برسند به مقاصد مختلفی جابه‌جا می‌کنند و نگرانی‌ای ازاین‌جهت وجود ندارد.

02183348