پرواز تهران به باکو

 

باکو پایتخت کشور آذربایجان است و به دلیل نزدیکی به ایران، پرواز تهران باکو و باکو تهران جزء  مسیرهای پرتردد است. اغلب ایرانیان برای گذراندن تعطیلات به باکو سفر می‌کنند. باکو شهری ساحلی و مشرف‌به دریای خزر است که تفریحات ساحلی فراوانی را برای گردشگران فراهم کرده است.

علاوه بر ساحل، باکو دارای جاذبه‌های گردشگری و آثار تاریخی و باستانی فراوانی است. مردم در آذربایجان به زبان ترکی و تعداد معدودی به زبان روسی صحبت می‌کنند. باکو در ایام نوروز میزبان گردشگران بسیاری است و قیمت بلیط و خدمات بالاتر از هر زمان دیگری از سال است.

بلیط هواپیما تهران باکو با قیمت ارزان

در سه ماه اول بهار و اوایل پاییز آب‌وهوای بی‌نظیری را در باکو شاهد هستید. به همین جهت گردشگران بسیاری در این زمان از سال به باکو سفر می‌کنند. اگر قصد سفری ارزان به باکو دارید در این زمان به آذربایجان سفر نکنید. البته آب‌وهوا در این زمان بسیار مطبوع و دلپذیر است اما خدمات گردشگری و بلیط به بالاترین قیمت خود می‌رسد.

 

پرواز تهران به باکو

در زمستان هوا سرد و عمدتاً خشک است و مسافران کمی به آذربایجان سفر می‌کنند. در این زمان از سال نرخ بلیط به پایین‌ترین حد خود رسیده و هتل‌ها خلوت‌تر از همیشه هستند. پرواز تهران باکو از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به مقصد فرودگاه حیدر علی‌اف انجام می‌شود. پروازهای ترکیش، ایران ایر، ایرویز و امارات همه‌روزه از تهران به باکو پرواز دارند.

 دریافت بلیط سفر 

امکان خرید بلیط تهران باکو به‌صورت آنلاین و از سایت قصر شیرین برای شما عزیزان فراهم است. قیمت ثابتی برای بلیط تهران باکو وجود ندارد و بسته به‌روز هفته و شرکت هواپیمایی قیمت بلیط تغییر می‌کند. پروازهای عربی و ترکیش قیمت بیشتری نسبت به پروازهای ایرانی دارند. همچنین دریافت بلیط در ایام شلوغ مانند عید نوروز هزینه بلیط و هتل را بالاتر می‌برد. بلیط های لحظه آخری و چارتری هم قیمت مناسب‌تری دارند.

02183348