پرواز بارسلونا به تهران

پرواز بارسلونا به تهران و برعکس تهران به بارسلونا توسط چندین ایرلاین انجام می شود و شما مسافرین عزیز برای این سفر انواع و اقسام بلیط ها با جزئیات متفاوتی را خواهید داشت که بر اساس شرایط و خواسته خود می توانید هر یک از این بلیط ها را انتخاب و خریداری نمایید.

آن چیزی که درباره این مسیر باید در نظر داشته باشید این است که هیچ پرواز مستقیمی بین این مسیر وجود ندارد و حداقل یک توقف در مسیر بارسلونا به تهران دارید.

در صورتی که قصد دارید از جزئیات پرواز و قیمت بلیط های پرواز بارسلونا به تهران مطلع شوید می‌توانید به سایت آژانس مسافرتی قصر شیرین تهران مراجعه کنید و اطلاعات مورد نیاز بلیط پرواز که شامل مبدا، مقصد، تاریخ رفت/برگشت و تعداد مسافر/کلاس کابین را تکمیل کرده و روی عبارت جستجو کلیک نمایید.

در این بخش به شما بلیط های هواپیما بارسلونا به سمت تهران نمایش داده می شود که می توانید بلیط ایرلاین های مختلفی را ببینید و جزئیات هر یک از آن ها را مطالعه نمایید و در نهایت بهترین بلیط هواپیمای این مسیر را خریداری نمایید.

همچنین میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود درسایت همچون شماره تماس (83348-021)، شماره های پشتیبانی و آدرس با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید.

پرواز بارسلونا به تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیما بارسلونا به تهران با قیمت ارزان

همان طور که می دانید در فصول مختلفی از سال می توان به از بارسلونا به تهران سفر کرد اما یک سری از شرایط هستند که بر روی قیمت بلیط این پرواز اثرگذار هستند. یکی از اصلی ترین مواردی که روی قیمت بلیط هواپیما بارسلونا تهران اثرگذار است می‌توان به ایرلاین ها اشاره کرد. به عبارت دیگر در این مسیر ایرلاین های مختلفی از سمت بارسلونا اسپانیا به سمت قلب تپنده ایران در حال فعالیت هستند و هر یک از آن ها با توجه به خدماتی که به مسافران ارائه می کنند دارای قیمت های متفاوتی هستند. بنابراین اگر می خواهید بلیط هواپیما بارسلون به تهران را با قیمت ارزان تهیه کنید، توصیه می کنیم که در روزهای عادی که مناسبت و تعطیلات خاصی وجود ندارد، بلیط سفر خود را با حداقل تعداد توقف خریداری کنید.

فرودگاه ال پرات بارسلونا

فرودگاه بین المللی ال پرات، دومین فرودگاه بزرگ در کشور اسپانیا است که حدودا در ۱۰ کیلومتری جنوب غربی شهر بارسولنا اسپانیا قرار گرفته است. اگر می خواهید از این شهر به سمت تهران راهی شوید باید به سمت جنوب غربی شهر بارسلون و فرودگاه بین المللی ال پرات حرکت کنید و در زمان مشخص شده بر روی بلیط خود می توانید با ایرلاین انتخابی به سمت فرودگاه بین المللی امام خمینی راهی شوید. در نهایت بعد از آن که وارد این فرودگاه شدید می توانید به کارهای شخصی و برنامه ریزی های سفر خود مشغول شوید و بهترین لحظات را در سفر خود بگذرانید.

02183348