پرواز تهران به بارسلونا

اسپانیا، یکی از کشورهای دیدنی و بسیار خاصی‌ست که درتمام ایام سال افراد زیادی به قصد دیدن نوع فرهنگ و جاذبه های توریستی به سمت اسپانیا سفر می کنند. از جذاب ترین و منحصر به فردترین شهرهای موجود در کشور اسپانیا، بارسلونا است که به عنوان بزرگ ترین شهرهای ایالت کاتالانیا به شمار می رود. اگر با پرواز تهران به بارسلونا و برعکس بارسلونا به تهران به سمت این شهر سفر کنید خواهید دید که جاذبه های تفریحی و گردشگری متنوعی وجود دارد که با دیدن هر یک از آن ها می توانید بهترین لحظات را در طول سفر خود بگذرانید. اما توصیه ما به شما مسافرین عزیز این است که پیش از سفر خود یک برنامه ریزی دقیق برای جاذبه‌های تفریحی، رستوران ها و هتل های لوکس داشته باشید تا در نهایت بتوانید حتی الامکان از برترین جاهای این شهر دیدن کنید و لذت ببرید.

بلیط هواپیما تهران بارسلونا با قیمت ارزان

بلیط هواپیما تهران بارسلونا با قیمت ارزان

همانطور که می دانید روش های مختلفی برای خرید بلیط هواپیما با قیمت ارزان وجود دارد. یکی آن که جزئیات قیمت و پرواز تمامی ایرلاین ها را با یکدیگر مقایسه کنید و تصمیم گیرید که با کدام ایرلاین از تهران به سمت بارسلونا سفر کنید. در این مسیر ایرلاین های امارات، ترکیش، لوفتهانزا، فلای دبی و… در حال فعالیت هستند که تسط هر یک از آن ها می توانید از تهران به سمت بارسلونا راهی شوید.

از دیگر مواردی که می‌تواند روی قیمت بلیط های این مسیر اثر گذار باشد عبارتند از: زمان سفر، فصل، تعداد توقف، تعطیلات رسمی و تابستانه. بنابراین حتی الامکان سعی کنید که پیش از پر شدن ظرفیت بلیط با ایرلاین های مدنظرتان سریع تر اقدام کنید.

مدت زمان مسیر تهران به بارسلونا

مدت زمان مسیر تهران به بارسلونا

در مسیر تهران به بارسلونا شرکت هواپیمایی های مختلفی در حال فعالیت هستند که از جمله آن ها می توان به قطر، امارت و فلای دبی اشاره کرد. مدت زمان مسیر تهران به بارسلونا با هر یک از این ایرلاین ها متفاوت است.

به عنوان مثال می توان گفت که اگر با ایرلاین امارات از تهران به بارسلونا سفر کنید، باید بدانید که مدت مسیر این پرواز ۲۰ ساعت و ۳۵ دقیقه است که در این مسیر هم حداقل یک توقف خواهید داشت. از طرفی اگر با ایرلاین قطر از مبدا تهران به سمت مقصد بارسلون سفر کنید باید در نظر داشته باشید که به مدت حداقل ۲۹ ساعت و ۱۵ دقیقه با یک توقف خواهید داشت که همین تعداد توقف روی مدت مسیر سفر شما اثرگذار است. بنابراین اگر می خواهید درمدت زمان کم تری به بارسلون برسید می توانید جزئیات پرواز بلیط ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا در نهایت بتوانید بلیطی مناسب با شرایط و خواسته خود خریداری نمایید.

زمان مناسب برای سفر به بارسلونا

بارسلونا دارای آب و هوایی چهار فصل است و در تمام ایام سال یک مقصد تفریحی و گردشگری پرطرفداری‌ست. اگر قصد دارید که برای تفریح و گردش به سمت بارسلونا راهی شوید می توانید از ماه می (اردیبهشت) تا ماه اکتبر (مهر) به سمت این شهر راهی شوید. در این ایام آب و هوایی آفتابی و گرم بر روی شهر حاکم است و در طول سفر خود می توانید در لوکس ترین هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید آرام ترین لحظات را سپری کنید.

البته ناگفته نماند که افراد زیادی از سراسر جهان و داخل ایران در ماه های ذکر شده به سمت بارسلونا راهی می شوند که همین امر به تنهایی سبب می شود میزان هزینه های این سفر افزایش می یابد. بنابراین اگر به دنبال سفری جذاب با هزینه های کم تری هستید میتوانید در فصول بهار و پاییز به سمت این شهر دیدنی در دل اسپانیا راهی شوید.

02183348