پرواز بیروت به تهران

سفر به بیروت با توجه به ویژگی های گردشگری،‌ جاذبه های تاریخی و مکان های دیدنی یکی از بهترین مقاصد برای افرادی است که علاقمند به بازدید از آثار تاریخی و ماجراجویی هستند. برای خرید بلیط پرواز بیروت به تهران می توانید از طریق سایت قصر شیرین اقدام کنید. لازم به ذکر است که بلیط رفت تهران به بیروت نیز در سایت موجود است. همان طور که می دانید برای سفرهای زیر یک ماه به لبنان نیازی به دریافت ویزا ندارید. بیروت به تفریحات شبانه اش معروف است. پس در سفر توریستی تان به این شهر کافه گردی های شبانه را فراموش نکنید. با تور لبنان می توانید علاوه بر بازدید از بیروت به دیدن جبیل قدیمی ترین شهر لبنان نیز بروید و سفر خود را پربارتر کنید.

بلیط هواپیما بیروت تهران با قیمت ارزان

در خرید بلیط هواپیمای ارزان عوامل زیادی دخیل هستند. مواردی مانند نرخ دلار، مسافت بین دو شهر یا دو کشور، پیک تعطیلات یا شلوغی و نوع ایرلاینی که انتخاب می کنید روی قیمت بلیط تاثیر گذار هستند. بنابراین برای خرید بلیط هواپیمای ارزان بهتر است تمامی موارد بالا را رعایت کرده و با توجه به این نکات بهترین بلیط را برای خود و عزیزانتان خریداری کنید. سفر به بیروت یعنی آثار تاریخی در کنار سواحل زیبا و دیدنی. پس یادتان نرود که در سواحل بیروت مدتی را به استفاده از تفریحات دریایی بپردازید. با کم تر شدن هزینه بلیط، بودجه بیشتری برای تفریح و گشت و گذار در اختیار دارید.

پرواز بیروت به تهران

فرودگاه بین المللی رفیق حریری در بیروت

در کشور لبنان فرودگاه بزرگی وجود دارد که در زمان ورود به بیروت می توانید آن را مشاهده کنید. فرودگاه بین المللی بیروت در فاصله ۹ کیلومتری جنوب بیروت قرار دارد که جزو دروازه های اصلی این کشور به شمار می رود. این فرودگاه نیازهای اولیه شما را مانند مواد غذایی یا لوازم بهداشتی فراهم می کند اما توقع مراکز خرید بزرگ و سالن اسپا نداشته باشید.

نکات سفر به بیروت

برای سفر به بیروت بهتر است مقداری پول نقد با خود داشته باشید که به هنگام نیاز بتوانید در سوپرمارکت به راحتی خرید کنید. اکثر فرودگاه ها و مراکز خرید در بیروت توانایی دریافت دلار را از مسافران دارند. پس می توانید بدون تبدیل ارز، خریدتان را اتجام دهید. از دیگر نکات سفر به بیروت پوشیدن لباس های راحت است. کفش مناسب و لباس های خنک در فصول گرم، بیروت را برایتان لذت بخش تر می کند. در سفر به بیروت گواهی واکسن کرونا را فراموش نکنید.

02183348