پرواز تهران به بیروت

عروس خاورمیانه، شهری جذاب و دیدنی به اسم بیروت در کشور لبنان است که به طور سالیانه گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند. شاید این شهر را با تصور جنگ و آشوب به خاطر بیاورید اما طی سالیان گذشته تغییر و تحولاتی در آن شکل گرفت که بیروت را به یک شهر توریستی تبدیل کرده است. این شهر زیبا که به عنوان پایتخت کشور لبنان شناخته شده است مجهز به هتل های چند ستاره،‌ رستوران های با کیفیت، ساختمان ها و برج های مرتفع تجاری، مراکز خرید و چشم اندازهای بی نظیر است. اگر با پرواز تهران به بیروت می روید می توانید با خرید بلیط پرواز بیروت به تهران برگردید. بلیط رفت و برگشت این مسیر را می توانید از آژانس هواپیمایی قصر شیرین خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران بیروت با قیمت ارزان

با توجه به این که برای سفر به لبنان برای سفرهای زیر ۱ ماه ملزم به اخذ ویزا نیستید؛ سفر به بیروت، سفر پر هزینه ای نیست اما برای اقتصادی تر کردن آن می توانید بلیط هواپیمای ارزان تری بخرید. برای خرید ارزان بلیط هواپیما تهران بیروت باید زمانی اقدام کنید که پیک تعطیلات نیست و متقاضی کمتر است. زیرا درخواست کمتر، هزینه های جانبی کمتری را برایتان به ارمغان می آورد. از دیگر مواردی که با رعایت آن ها بلیط هواپیمایتان ارزان تر می شود خرید بلیط از سایت قصر شیرین است. زیرا ما بهترین کیفیت را در کنار مناسب ترین قیمت در اختیار مسافر قرار می دهیم.

پرواز تهران به بیروت

بهترین زمان سفر به بیروت

یکی از بهترین زمان هایی که می توانید به بیروت سفر کنید فصل بهار و پاییز است. در این فصول آب و هوایی متعادل، بارش کم و فضای سبز و زرد بی نظیری را تجربه می کنید. اما همان طور که گفته شد بلیط ارزان نیازمند متقاصی کمتر است. به همین خاطر اگر هوس کردید که در فصول پر گردشگر به بیروت بروید قید خرید بلیط ارزان را بزنید!

اطلاعات پروازی

مدت زمان پرواز تهران به بیروت حدود ۲ ساعت ۴۵ دقیقه است و همانطور که می دانید این مدت زمان با انتخاب نوع ایرلاین متعیر خواهد بود. اگر با پروازهای مستقیم به سمت بیروت بروید مدت پروازتان به نسبت پروازهای غیر مستقیم کمتر است. در حال حاضر تنها هواپیمایی که به صورت مستقیم شما را از تهران به بیروت می رساند شرکت هواپیمایی ایران ایر است. فلای دبی، ترکیش ایرلاین، قطر ایرویز، لوفتهانزا، امارات و آنادولوجت از دیگر شرکت های هواپیمایی هستند که به صورت غیر مستقیم پرواز دارند.

02183348