پرواز برازیلیا تهران

برازیلیا شهری زیبا و دیدنی در کشور برزیل است. این شهر به عنوان پایتخت برزیل انتخاب شده و جاذبه های تاریخی زیادی را در خود جای داده است. پرواز برازیلیا تهران و پرواز تهران برازیلیا به صورت رفت و برگشت فعال است و هم اکنون می توانید از سایت قصر شیرین آن را خریداری کنید. در برزیلیا جاذبه هایی وجود دارد که با دیدن آن ها با فرهنگ اصیل مردمان برزیل آشنا می شوید و طعم لذیذ غذاهای سنتی این کشور را می چشید. این سفر آن قدر برایتان خاطره انگیز خواهد بود که بعد از برگشت،‌ آن را به دوستانتان نیز پیشنهاد می کنید.

بلیط هواپیما برازیلیا تهران با قیمت ارزان

اگر می خواهید برای پرواز برازیلیا به تهران یک بلیط ارزان خریداری کنید پیشنهاد می کنیم در ساعات اولیه صبح و روزهای اول هفته خریدتان را انجام دهید. در فصولی که تقاضای بلیط زیادتر از بقیه اوقات است، بلیط هواپیما به صورت خودکار افزایش می یابد پس بهتر است اگر قصد سفر دارید این مورد را در نظر داشته باشید.

پرواز برازیلیا تهران

فرودگاه برازیلیا

شهر برازیلیا یک فرودگاه بین المللی با نام لاتین Brasília International Airport دارد که توسط یک باند آسفالت از پروازها استقبال می کند. این فرودگاه با کد یاتا BSB و طول باند ۳۳۰۰ متر توانایی حمل مسافران زیادی را در سالیان گذشته داشته است. خوب است بدانید این فرودگاه حدود ۱۰۶۶ متری دریا واقع شده است. فرودگاه بین المللی برازیلیا در سال ۲۰۰۳ بازسازی شد و با دکوراسیون مدرن و جذابی در اختیار مسافران قرار گرفت.

امکانات فرودگاه بین المللی برازیلیا

این فرودگاه که در مرکز برازیلیا قرار گرفته یکی از شلوغ ترین و مهم ترین مراکز برای مسافران و گردشگران است. در این فرودگاه امکانات متنوعی وجود دارد که نیاز هر توریست را برطرف می کند. در فرودگاه بین المللی برازیلیا بالغ بر ۲۰۰ فروشگاه و مغازه وجود دارد که برخی از آن ها را هم رستوران ها و کافی شاپ ها تشکیل می دهند. خوب است بدانید در این فرودگاه انواع برندهای محبوب و بین المللی تاسیس شده است. در صورت نیاز بتوانید حتی لوازم آرایشی و بهداشتی خود را از فرودگاه تهیه کنید.

02183348