پرواز تهران برازیلیا

شهر برزیلیا با ۳ میلیون جمعیت پایتخت کشور برزیل است. برازیلیا سومین شهر پر جمعیت برزیل و زیباترین منطقه در آمریکای جنوبی برای توریست ها و گردشگران است. با پرواز تهران برازیلیا می توانید به دیدار رودخانه و جنگل های آمازون بروید و از آبشار ایگواسو دیدن کنید. کلیسای جامع برازیلیا، استادیوم ملی مانه گارینشا و دریاچه پارانوآ از دیگر دیدنی های شهر برازیلیا هستند. خوب است بدانید که پرواز برازیلیا به تهران نیز از سایت قصر شیرین قابل خریداری است.

بلیط هواپیما تهران برازیلیا با قیمت ارزان

خرید ارزان بلیط تهران به سمت برازیلیا وابسته به رعایت چند نکته است. اگر می خواهید به این شهر دیدنی و سرسبز سفر کنید بلیط رفت و برگشت را به صورت یک جا تهیه کنید. این کار هزینه های سفر شما را تا حدی کاهش می دهد. مورد دیگری که می توان درباره آن مطمئن بود؛ خرید بلیط هواپیما در فصول کم تقاضا است. این فصول ممکن است در هر منطقه ای متفاوت باشد. پس بهتر است قبل از شروع سفر و تصمیم به خرید بلیط، اطلاعات مختصری راجع به های سیزن و لو سیزن مقصد کسب کنید. به عنوان مثال خرید بلیط هواپیما در ماه جولای ارزان ترین و در ماه می گران ترین قیمت را دارد.

پرواز تهران برازیلیا

اطلاعات پروازی

در پرواز تهران برازیلیا مسیر هوایی مستقیمی وجود ندارد و برای رسیدن به مقصد مجبور به توقف در فرودگاه های دیگر هستید. به همین خاطر مدت پرواز مقدار مشخصی ندارد و ممکن است بر اساس شرکت هواپیمایی انتخابی شما متفاوت باشد. اما به طور معمول برای رسیدن تهران به برازیلیا حدود ۱۹ ساعت و ۳۵ دقیقه پرواز دارید و برای توقف حدود ۷ الی ۸ ساعت را در نظر بگیرید.

در حال حاضر ایرلاین هایی از قبیل هواپیمایی تی ای ام برزیل، قطر ایرویز و پروازبرازیلیا در این خط هوایی فعال است. با توجه به گرمای شدید برازیلیا سعی کنید در فصول سرد به این شهر سفر کنید. برای پرواز تهران برازیلیا از فرودگاه بین المللی امام خمینی حرکت می کنید و در فرودگاه بین المللی برازیلیا فرود می آیید. لازم به ذکر است که در اکثر پروازهای این مسیر، توقف در سائوپائولو که بزرگ ترین شهر برزیل است صورت می گیرد.

02183348