پرواز باتومی به تهران

اگر از سفر شگفت انگیزتان به باتومی قرار است به تهران برگردید و یا می‌خواهید برای گشت و گذار و دیدار با عزیزانتان به تهران بروید به شما پیشنهاد می‌کنیم بلیط مورد نظر خود را از آژانس قصر شیرین دریافت کنید. پروازهای بین المللی تهران از طریق فرودگاه امام خمینی انجام شده که در ۶۰ کیلومتری پایتخت قرار دارد.

به این ترتیب پس از فرود در تهران می‌توانید با وسایل نقلیه عمومی خودتان را به تهران برسانید. پرواز باتومی به تهران اکثرا برای افرادی است که از تهران به باتومی رفته‌اند اما اگر به دیدار عزیزان خود در تهران می‌روید توصیه می‌کنیم از جاذبه‌های گردشگری تهران نیز دیدن کنید.

بلیط هواپیما باتومی تهران با قیمت ارزان

بلیط هواپیما در بعضی سفرها آنقدر مقرون به صرفه می‌شود که اگر روی کفه دیگر ترازو سفر زمینی را قرار دهید متوجه خواهید شد که سفرتان را با بهترین قیمت پشت سر گذاشته‌اید.

در این مسیر مواردی وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید بلیط هواپیما باتومی تهران را با قیمت ارزان از قصر شیرین تهیه کنید. یکی از این نکات خرید بلیط پرواز در ساعت‌های اولیه صبح است. البته باید بدانید که اگر قصد سفر در تعطیلات را دارید باید قید سفر اقتصادی را بزنید! زیرا هزینه‌ها در پیک تعطیلات تقریبا نزدیک به دو برابر خواهد شد.

پرواز باتومی به تهران

چگونه بهترین بلیط هواپیما  را از قصر شیرین خریداری کنیم؟

دریافت بلیط از آژانس هواپیمایی قصر شیرین بسیار آسان بوده و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود. برای این کار کافی است که مبدا و مقصد مورد نظرتان را انتخاب کرده و بعد از چند ثانیه لیست پروازهایی را ببینید که در تاریخ انتخابی شما پرواز دارند.

در قدم بعدی خدمات و اطلاعات بیشتری از ایرلاین انتخابی‌تان به شما نمایش داده خواهد شد. در مرحله بعد نیز لازم است که قوانین را تایید کرده و خرید بلیط را ثبت نهایی کنید.

نکات پروازی

در سفر هوایی باتومی به سمت تهران از فرودگاه بین المللی (Batumi International Airport) در باتومی پرواز می‌کنید و در فرودگاه بین المللی تهران Imam Khomeini International Airport فرود می‌آیید. البته باید بدانید که در اکثر پروازهای این مسیر نیاز است که بین راه در فرودگاه‌های اعلام شده توقف داشته باشید.

مدت زمان توقف و نام فرودگاه به هنگام دریافت بلیط به شما اطلاع داده می‌شود. پرواز باتومی به تهران بین ۱ ساعت و۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت و ۵۰ دقیقه زمان می‌برد. بر اساس نوع ایرلاینی که انتخاب می‌کنید ممکن است متفاوت باشد. در حال حاضر شرکت‌های هواپیمایی ترکیش، وارش ایرلاین و پگاسوس ایرلاین در این مسیر فعال است.

02183348