پرواز تهران به باتومی

اگر از سفرهای تکراری خسته‌ شده‌اید بهتر است نگاهی به کشورهای نزدیک بیندازید و تعطیلات امسال را در باتومی، زیباترین شهر گرجستان بگذرانید. سفر به گرجستان بهترین گزینه‌ای است که با کمترین هزینه‌ها؛ یک سفر خارجی را برایتان به ارمغان می‌آورد. خرید بلیط هواپیما تهران به باتومی و پرواز باتومی به تهران را می‌توانید از قصر شیرین انجام دهید. این شهر یک مقصد محبوب برای دنیا و به خصوص برای ایرانیان است. زیرا راحت‌ترین دسترسی را به شما ارائه کرده و نزدیک‌ترین فرهنگ را به ذائقه ما ایرانیان دارد. برعکس غذاهای دیگر کشورها که ممکن است برایمان خیلی جذاب نباشد؛ غذاهای باتومی طعم خوشی را در خاطرتان از خود به جا می‌گذارد. باتومی دومین شهر بزرگ گرجستان است و در بعضی مناطق آن را به شهر توریستی گرجستان می‌شناسند. خوب است بدانید این شهر دارای ساحلی آرام و جذاب است که بعد از ظهرهای دل انگیزی را به شما هدیه می‌دهد.

بلیط هواپیما تهران باتومی با قیمت ارزان

اگر می‌خواهید یک سفر اروپایی را با ارزان‌ترین نرخ ممکن تجربه کنید پیشنهاد می‌کنیم سفر تهران باتومی را از دست ندهید. شاید برایتان جالب باشد که بدانید گرجستان کشوری اوراسیایی است و در مرز بین آسیا و اروپا قرار دارد. برای خرید بلیط هواپیما با قیمت ارزان باید سعی کنید که خرید خود در روزهای اول هفته انجام داده و مناسبت‌های تقویم را برای سفر خود انتخاب نکنید! همچنین می‌توانید بلیط رفت و برگشت را به صورت یک جا از قصر شیرین خریداری کنید تا در زمان بازگشت به مبدا دچار افزایش نرخ بلیط نشوید.

پرواز تهران به باتومی

بهترین فصل سفر به باتومی

باتومی یک شهر مرطوب است اما از آن باران‌های سیل آسا خبری نیست. آب و هوای این شهر نیمه گرمسیری بوده و بهترین زمان سفر به آن بهار و ماه‌های اول فصل پاییز است. در این فصول نسیمی خنک همراه آب و هوایی ملایم روح شما را نوازش می‌کند. علاوه بر آن می‌توانید از تفریحات آبی این شهر نیز نهایت استفاده را ببرید. خوب است بدانید که در اینشهر جشنواره‌‌ها و فستیوال‌های مختلفی برگزار می‌شود که به تنهایی می‌تواند جذب گردشگران را افزایش دهد. باتومی مرواریدی در دریای سیاه است. در سفر به باتومی فراموش نکنید که از دیگر جاذبه‌‌های گردشگری این شهر مانند میدان پیازا، موزه هنری آجارا، صومعه اسکالتا و غیره دیدن کنید.

نکات پروازی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید از تهران تا باتومی فقط یک ساعت و نیم پرواز دارید که زمانی فوق العاده است. در حال حاضر این مسیر پروازی از طریق ترکیش ایرلاین، پگاسوس ایرلاین، وارش ایرلاین و غیره پشتیبانی می‌شود.

02183348