پرواز کلمبو تهران

سریلانکای جذاب و دیدنی، شهری را در قلب خودش جای داده که مقصد مهمی برای گردشگران جهان است. کلمبو با سواحل جذاب، طبیعت دل انگیز و آثار تاریخی متعدد از بهترین شهرهایی است که ارزش ماجراجویی را دارد. اگر از این سفر هیجان انگیز قصد بازگشت به تهران را دارید می توانید با خرید پرواز کلمبو تهران به مبدا خود برگردید. لازم است بدانید بلیط تهران به کلبمو نیز از سایت قصر شیرین قابل خرید است.

بلیط هواپیما کلمبو به تهران با قیمت ارزان

عوامل زیادی روی قیمت بلیط هواپیما تاثیر می گذارند. این موارد که شامل نرخ تورم،‌ قیمت دلار، تعطیلات رسمی و مناسبت های تقویم هستند تعیین کننده قیمت بلیط هواپیمای شماست. اگر می خواهید بلیط ارزان تری را برای سفر خود خریداری کنید سعی کنید در فصولی سفر کنید که تقاضا کمتر است. به عبارتی فصل هایی که به های سیزن معروف هستند بهترین فصل های سفری بوده و مسافران زیادی را در پی دارد. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم فصولی را انتخاب کنید که آف سیزن و یا لو سیزن هستند. خرید یک جای بلیط رفت و برگشت نیز می تواند مورد دیگری برای خرید ارزان تر باشد. زیرا با این کار برای مسیر برگشت دیگر مشمول افزایش هزینه ها نخواهید شد. به این ترتیب برنامه ریزی درست تری نیز برای سفرتان خواهید داشت.

پرواز کلمبو تهران

فرودگاه بین المللی کلمبو

فرودگاه بین‌المللی باندرانیکی با نام لاتین Bandaranaike International Airport با ۳ پایانه مسافربری به طور سالیانه حدود ۹ میلیون مسافر را جا به جا می کند. این فرودگاه با مرکز شهر ۳۲ کیلومتر فاصله دارد اما می توانید با استفاده از وسایل نقلیه عمومی موجود در شهر، از هتل یا اقامتگاهتان به سمت فرودگاه حرکت کنید. فاصله هوایی بین تهران و کلمبو حدود ۴۲۸۰ کیلومتر است و ۶ ساعت بدون توقف را در آسمان در حال پرواز هستید.

امکانات فرودگاه سریلانکا

این فرودگاه همانند دیگر فرودگاه های بین المللی تمام امکاناتی که هر فرد به آن نیاز دارد را برطرف می کند. در باندرانیکی می توانید سوغاتی های مد نظر خود را خریداری کنید. دارو و لوازم آرایشی بهداشتی نیز در این فرودگاه موجود است. علاوه بر آن با ورود به فرودگاه می توانید در اتاقی مخصوص، سیگار بکشید و اگر توقف پروازتان زیاد است می توانید در اتاق استراحت، ساعاتی را ریلکس کنید. در باندرانیکی اینترنت رایگان، دستگاه خود پرداز و دفتر پست نیز در دسترس شماست. خوب است بدانید که باندرانیکی مجهز به رستوران و کافه با سرو غذاهای بین المللی است.

02183348