پرواز تهران کلمبو

در سفر به کلمبو به دیدار پایتخت سریلانکا می روید. این شهر رویایی، آثار تاریخی متعدد، طبیعت سرسبز و مکان های دیدنی زیادی دارد. این شهر به عنوان هندوستان کوچک شناخته می شود اما باید بدانید که از لحاظ جمعیت و شلوغی تفاوت زیادی با کشور بزرگ هند دارد. در کلمبو آرامشی همیشگی حاکم است و مقصدی مناسب برای گردشگرانی است که می خواهند اوقاتی را از روزمرگی خود دور شوند. در پرواز تهران کلمبو می توانید سفرنامه ای جذاب و خاطره انگیز را در آلبوم خاطرات خود ثبت کنید. پرواز کلبمو تهران نیز از سایت قصر شیرین در دسترس است.

بلیط هواپیما تهران به کلمبو با قیمت ارزان

اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که برای سفرهای خود بودجه تعیین می کنید و طبق برنامه پیش می روید بلیط هواپیما یکی از اصلی ترین مواردی است که تاثیر مستقیم روی هزینه ها دارد. پس برای بهتر تمام کردن سفر نیاز است که به دنبال بلیط ارزان پرواز تهران کلمبو باشید. با رعایت چند نکته می توانید بلیط هواپیمای ارزان تری بخرید. به عنوان مثال اگر سفرتان را در اواسط هفته و به غیر از تعطیلی ها انجام دهید مشمول افزایش نرخ نیستید. زیرا با افزایش تقاضا، هزینه ها نیز بیشتر خواهد شد.

پرواز تهران کلمبو

بهترین زمان سفر به کلمبو

کلمبو تجربه سفر هیجان انگیزی را برایتان به ارمغان می آورد. در این شهر دیدنی های زیادی وجود دارد که شامل ساحل مونت لاوینیا، موزه هلندی کلمبو، پارک گال فیس گرین، معبد کلانیا راجا ماها ویهارا و غیره می شود. اکثر این جاذبه ها در هر شرایط آب و هوایی قابل بازدید است اما برای استفاده از تفریحات دریایی لازم است که نگاهی به آب و هوای این شهر بیندازید. اقلیم آب و هوایی کلمبو همواره گرم است. گاهی اوقات درجه هوا کم و زیاد می شود اما در نهایت می توان گفت که همه فصول برای سفر به کلمبو مناسب است.

اطلاعات پروازی

در پرواز تهران کلمبو باید بگوییم که به طور مستقیم به مقصد نمی رسید. این مسیر هوایی در بین راه توقف دارد و با احتساب این توقف پروازتان حدود ۷ تا ۹ ساعت به طول می انجامد. فاصله بین تهران تا سریلانکا ۲۰۰۰ کیلومتر است. برای این پرواز می توانید حدود ۲۰ تا ۳۰ کیلو بار را با خود حمل کنید. در حال حاضرشرکت هواپیمایی سلام ایر، هواپیمایی امارات، کویت ایرویز، هواپیمایی ترکیش، ایرعربیا و موارد دیگر در این مسر هوایی مشغول فعالیت هستند.

02183348