پرواز کیپ تاون به تهران

پروازی که از کیپ تاون به سمت تهران حرکت می‌کند از طریق قطرهواپیمایی ایرویز، امارات و ترکیش ایرلاینز است. مدت زمان پرواز از ۱۰ تا ۱۲ ساعت است اما نوع ایرلاینی که برای این سفر انتخاب می‌کنید بر اساس مدت زمانی که توقف دارید متفاوت است. تمامی اطلاعات ورود و خروج یا مقدار زمانی که در فرودگاه بین مسیر می‌مانید را می‌توانید با کارشناسان قصر شیرین هماهنگ کنید. خوب است بدانید که مسیر تهران به کیپ تاون نیز از طریق سایت ما قابل خریداری است.

بلیط هواپیما کیپ تاون تهران با قیمت ارزان

خرید بلیط هواپیمای ارزان یکی از خوشایندترین اتفاقاتی است که یک شخص می‌تواند در سفر خود تجربه کند. احتمالا نام بلیط‌های لحظه آخری یا چارتری زیاد به گوشتان خورده است. یکی از راه‌های رسیدن به قیمت پایین‌تر بلیط چک کردن سایت قصر شیرین و یا تماس با کارشناسان ماست. برای این کار باید مبدا و مقصد خود را انتخاب کرده و با بررسی بلیط‌هایی که روی صفحه نمایشگرتان نقش‌ می‌بندد به بهترین قیمت برسید. بهترین زمان ممکن برای دسترسی به ارزان‌ترین بلیط هواپیما ۲ تا ۳ هفته قبل از پرواز است. لازم است بدانید که برای خرید بلیط‌های لحظه آخری بهتر است ۱ تا ۲ روز قبل اقدام کنید.

پرواز کیپ تاون به تهران

فرودگاه کیپ تاون

در پرواز بین کیپ تاون و تهران لازم است که فرودگاه‌های بین المللی این دو شهر را بشناسید و آشنایی کافی با خدمات پیدا کنید. می‌دانید که فرودگاه بین المللی امام خمینی مبدا شما در شهر تهران و فرودگاه بین المللی کیپ تاون (cape Town International Airport) مقصد شما در شهر کیپ تاون است. در این فرودگاه دو ترمینال مجزا وجود دارد که از طریق ساختمان اصلی به یکدیگر وصل می‌شوند. خوب است بدانید که چند رستوران و فروشگاه‌های مختلف، اتاق‌های استراحت و اتاق افراد سیگاری در این فرودگاه وجود دارد که برای رفاه مسافران تاسیس شده است. همانند فرودگاه بین المللی تهران برای رسیدن به این فرودگاه نیز می‌توانید از وسایل نقلیه عمومی مانند اتوبوس و قطار استفاده کنید. در این فرودگاه پارکینگی وجود دارد که موتور یا ماشین مسافران را در خود نگه می‌دارد.

اطلاعات پروازی

لازم است بدانید پرواز بین کیپ تاون و تهران هیچ پرواز مستقیمی ندارد و هر نوع ایرلاینی که انتخاب کنید دارای یک الی دو توقف است. با توجه به توقف‌های گفته شده، به اجبار مدتی را در فرودگاه بین مسیر می‌مانید. نکته خوبی که در این پروازها وجود دارد بازدید از مناطق دیگر جهان است. به عبارتی با یک تیر چند نشان می‌زنید.

 

02183348