پرواز تهران به کیپ تاون

اگر برای یک سفر هیجان انگیز به پایتخت آفریقای جنوبی آماده‌اید پیشنهاد می‌کنیم بلیط رفت و برگشتتان را همین حالا از قصر شیرین خریداری کنید. آژانس هواپیمایی قصر شیرین پرواز تهران به کیپ تاون و پرواز کیپ تاون به تهران را با ایرلاین‌های مختلفی در دسترس شما قرار می‌دهد. کافی‌ست تصمیمتان را قطعی و بلیط خود را رزرو کنید. کیپ تاون که شهری ساحلی و زیبا در آفریقاست که علاوه بر این که برای توریست‌ها از جذابیت بالایی برخوردار است؛ برای مهاجرین آفریقایی هم یکی از محبوب‌ترین مقاصد است. در این قسمت قصد داریم درباره این شهر رنگارنگ صحبت کنیم و بگوییم چطور می‌توان در طول سفربه کیپ تاون از تمامی جاذبه‌های دیدنی این شهر دیدن کرد.

بلیط هواپیما تهران کیپ تاون با قیمت ارزان

با توجه به دور بودن مسافت ایران تا آفریقای جنوبی پیدا کردن بلیط هواپیمای ارزان کار دشواری است. اما با رعایت چند نکته می‌توانید پرواز ارزان‌تری را برای خود از قصر شیرین تهیه کنید. یکی از این نکات این است که در تعطیلاتی که در تقویم ثبت شده سفر نکنید. این تاریخ‌ها به دلیل بعضی جشن‌ها یا مناسبت‌هایی که در مناطق مختلف جهان برگزار می‌شود هزینه سفر را بالا می‌برند. مورد دیگری که روی قیمت بلیط تاثیر می‌گذارد نوع کلاس پروازی، نرخ دلار، نوع ایرلانی که انتخاب می‌کنید و مواردی از این قبیل است. از این رو بهتر است با برخی تعطیلات رسمی در آفریقای جنوبی آشنا شوید:

۱ ژانویه (۱۱ دی ۱۳۹۸): سال نوی میلادی

۲۱مارس (۲ فروردین ۱۳۹۹): روز حقوق بشر در آفریقای جنوبی

۱۰آپریل (۱۲ فروردین): روز آدینه نیک

۱۳آپریل (۱۵ فروردین): روز خانواده

۲۷آپریل (۸ اردیبهشت): روز آزادی در آفریقای جنوبی

پرواز تهران به کیپ تاون

چرا به پایتخت آفریقای جنوبی سفر کنیم؟

نام آفریقای جنوبی که به میان می‌آید یاد چه چیزهایی می‌افتید؟ شهری با مردمان سیاه پوست؟ یا شهری مدرن و به روز با جاذبه‌های هیجان انگیز؟ هر چه که هست باید بدانید که کیپ تاون شهری سرسبز و به اصلاح جنگلی است. به همین خاطر اکثر جاذبه‌های گردشگری آن را باغ‌ها، کوه‌‌ها و سواحل بکر تشکیل داده‌اند. جزیره روبن، تماشای نهنگ‌ها در هرمانوس، تماشای پنگوئن‌ها در خلیج بولدرز (Boulders) و دیگر موارد از دیدنی‌های این شهر ساحلی هستند.

بهترین زمان سفر به کیپ تاون

روزهای گرم و آفتابی کیپ تاون بهترین زمانی است که می‌توانید به بازدید از این شهر بروید. اکتبر و آوریل با دمای ۱۶ تا ۳۲ درجه سانتی گراد از شما یذیرایی می‌کند. گشت و گذار در جنگل‌های کیپ تاون نیازمند آب و هوایی آرام است ولی اگر می‌خواهید جمعیت کمتری را سر راه خود ببینید باید در فصول زمستانی مثل ژوئن جولای به این شهر سفر کنید.

02183348